• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Ovo bi trebalo biti u rubrici Nekretnine, a ne u Traktori :icon_butt:

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-john-deere-6800-prodaja-oglas-14565118


traktor-john-deere-6800-prodaja-slika-47344666.jpg
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
A može biti da je "pripremljen" za prodaju za nekog njihovog poznanika? To se tako i radi, očerupaš stroj da izgleda ko zadnje zlo na ovome svijetu, i kad prođe prodaja, sve se lijepo vrati na svoje mjesto. Ne bi bilo ni prvi, ni zadnji put.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Misliš na mf-a?
Jesi vidio traktor ili nagadas? Nesto sam bio u dilemi ic ga pogleda.

Hehe pospricao lamelu uljem da se ne skuzi da je mjenjac u banani. Mudro
Misliš na mf-a?
Jesi vidio traktor ili nagadas? Nesto sam bio u dilemi ic ga pogleda.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Nagađam samo. Mada sam uvjeren da je tako. Ili je slucajno taman riknula. Iskocilo bi tu jos sto problema. Kao da je lamela neki problem pa da mora prodavat ispod cijene.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Bio sam u Italiji prošli tijedan,bome šta tamo ima svega,kakvih krševa za prodati,pa tko je sa time radio. Viđao sam to prije,ali sam mislio da su se toga riješili ali ne,još se toga riješavaju.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ta Valtra je kod istog čovjeka gdje je i onaj Case koji si ti zagledao...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
I nije bas lako za ulje.. Na tim motorima jednostavno nema rjesenja s tim nesretnim semerinzima radilice.. Jedino da svakih pola godine, godinu traktor ide na pola radi zamjene semeringa..
 

Najnoviji postovi

Na vrh