• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Mile, majku mu, previše kompliciraš, onaj OLT 2x14" ti je taman za proximu, kupi to i ori ako več nečeš okretača.
6245 ti bude vukao 2x12" i sve 5.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Tako će najvjerovatnije i biti. Raspitivam se sad za cijenu novog Olta 2X14. Ovom sa oglasa je malo oštećena prva daska i nema špice na lemesima. Tako da vrijedi max. 3000kn.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Ja dok nabavim veci traktor prvo sto budem sljedece kupovao bude okretac plug..
Em je lakse sa uklinkima, em nema jarka, em manje praznog hoda dok je zemlja siroka (da, na tima sirokima imam i po dva jarka)..
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
Koja je cijena imt? Kad si kupovao traktor nisi toliko birao treba samo nalijepiti nalijepnicu zetor na plugove. Dodješ jedan dan kod mene pola dana oreš sa imt
2X14 drugu polovicu olt 2x16 gorivo je moje.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Bogami,dobar je... Samo mi nije jasno otkud Orašje kabina na njemu,a opreme ima koju nikad nisam vidio na 5211,što bi značilo da je sa Zapada...
 

krunich2103

Član
Tu od
10 Velj 2015
Poruka
259
Nebi rekel da je 91" godina. Jedino ak je kabina naknadno stavljana a i kakve su mu to prednje gume ko od utovarne prikolice. :D:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
Odi malo na youtube pa ćeš vidjeti da poljaci imaju dosta takve prednje gume na zetorima.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Kabina je sigurno naknadno stavljena,a što se tiče guma,tko zna kaj je radio... Možda je imao kakav utovarivač na sebi...
 

Najnoviji postovi

Na vrh