• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Proba čovek app, ako prejde, prejde. To bi se možda i isplatilo uzeti motor sa BP pod uvjetom da netreba odma generalka!
I da treba ako nije spucan isplati ga se uzeti za te peneze.
Još kad bi dal glavu skinuti da se iznutra provjeri ..... ako je cjeli vredi te novce.
Ako uopče je cjena takva kak je napisal
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Nazoveš i pitaš, ako se kune da nije dogovoriš cijenu pod uvjetom da mu daš peneze koje ste dogovorli ako je stanje unutra onak kak tvrdi, tj da nije varen.
Skineš glavu ( to je pol vure posla i malo masnih prsziju) pa kak Bog da. Ili bu tvoj ili i dalje njegov.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Ako netko zna da netko ima haubu i blatobrane za Ursusa, neka javi. Ne moraju biti u tip-top stanju, ali barem uredniji od mojih :D
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ako netko zna da netko ima haubu i blatobrane za Ursusa, neka javi. Ne moraju biti u tip-top stanju, ali barem uredniji od mojih :D

Kupiš novo i gotovo nije tako skupa imaš sve .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Pa kaj se neda popravit? Dobar majstor,s dobrim živcima sve riješi...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Blatobrani su odozada polupani sa polugama, ispucali su na par mjesta, hauba je malo istrunila, šarke su varene, krpane, prednja maska je home-made.. Uglavnom, vrlo loše stanje što se toga tiće. Ako bi negdje našao nešto jeftino a da je u boljem stanju od mojega uzeo bi to, a najsretniji bi bio kad bi mogao uzeti haubu i blatobrane nove, a kabina se da urediti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Felge se blešče kak da su farbane...
Inače, ovi narančasti su mi puno ljepši neg sadašnji zeleni. A i Renault bolje zvuči :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Nije to puno sati za njega. Još toliko bu sigurno išel (ak nije skrivena jedinica ispred ovih sati).
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Adonis, lepo izgleda, čak malo i prelepo :)

Trebalo bi ga dobro zagrijati da se vidi ako bi gdje procurio. Blizu ti je traktor, idi pitaj čovjeka nek ti ga da na probu pa buš najbolje videl. Samo, to je johnny 6 cilindrak, to papa da ne stigneš tankat. Al opet, i napravi pa ti nije žal. I dijelovi skupi da se zmrzneš.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ma nije baš takav potrošač,pajdo mi ima takvog 610RZ,bez turba,potroši oko 20 litara na sat,toliko mu je negdje i trebalo za jedno jutro oranja,s tim da je većinom bilo blato,gume gotove i dosta velik plug je vukao u teškoj zemlji... Ni jedan traktor ne potroši manje kad su takvi uvjeti,i kad hoćeš izorati duboko i brzo. Dok su manji Renaulti i Claasevi puno gori po tom pitanju.
Traktor je brz,stabilan,dosta udoban,čak i okretan,zericu nepregledan prema naprijed...
A dijelovi jesu skupi ko sam vrag.
 

Najnoviji postovi

Na vrh