• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Pa svaki Renault (Claas) ima MF-ovu getribu, jer je GIMA Beauvais zajednička tvornica.
Naravno, najmanji i voćari imaju Carraro getribu (opet suvlasništvo Renault-Agritalia).
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Onda ja imam polu maseya,ako mi je getriba kao na MF-u,jel getriba maseyeva a motor MWM,šta je onda na njemu renolovo?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
MF ima pol Renaulta i Perkinsa.
Dakle, ni MF nije MF :)

Renaultova je kabina i završna obrada. Po tom se i razlikuje od MF-a.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Onda kupiš svakog posebno.Ja sam od dva dvoredna napravio jedan četveroredni,dobri su ti imtejovi kultivatori,a vidim da se novi rade opet sa limenim kutijama za gnojivo.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Moglo bi biti. Al sve kaj je uvoz je veliki upitnik. Ali u 5 dana probe se moze vidjeti kak on dise.

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Za razliku od ostalih ovaj traktor stvarno liči na nešta, zadnje gume su mjenjanje, e
sad to je u redu što može proba...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Samo što ta proba košta,200kn dan,plus 200kn radni sat,plus PDV,ako me sjećanje ne vara.
Znam dva čovjeka koji u Traktor Marketu iznajmljuju traktore za rad,jer nemaju svoje,neki traktori ni ne dođu do pola puta,pa ih treba šlepati natrag,neki su ok,ali imaju problema s senzorima,žicama,strujom,curenjima ulja,čudnim zvukovima...
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Pa bolje potrosit 2000kn na probu nego bacit 23000 eura u zrak...

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
U čemu je fora da se jedna cena piše u kunama a odma sledeča u eurima?
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Pa zato jer kod predaje oglasa za traktorr njuskalo zahtjeva unos cijene u kunama. A u opisu oglasa se moze navesti sta god.

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Pare su pare ili kune ili eur. ali zašto se tu na forumu ne piše post u jednoj valuti,izvini kad sam se osvrnuo baš na tvoj post ali zašto komplikovat kad več pisac posta može sve iznit u jednoj valuti.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Adonis, lepo izgleda, čak malo i prelepo :)

Trebalo bi ga dobro zagrijati da se vidi ako bi gdje procurio. Blizu ti je traktor, idi pitaj čovjeka nek ti ga da na probu pa buš najbolje videl. Samo, to je johnny 6 cilindrak, to papa da ne stigneš tankat. Al opet, i napravi pa ti nije žal. I dijelovi skupi da se zmrzneš.

Bil sam u nedjelju kod njega, traktor je mrak, sačuvan maximalno, garantira za sate, veli dopelaj si majstore iz Claasa i nek sarafe i gledaju po njemu kolko hocu. Mislil sam da je to puno veći traktor a u stvari je manji od mog Same-a, okretan i kompaktan stroj. A koji tek zvuk ispušta taj johnny šestak, ajme...:(whew): .
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Svi ti nazovimo noviji traktori sa 6 cilindri i turbakom, kad to odvrneš na 2000 okretaja, krv ti se smrzne u žilama.
Ako čovjek tak garantira za traktor, nudi ti da ga ovlašteni servis pogleda, pa onda se isplati to uzeti, po meni je cijena super. A i Class imaš u Nedelišću, otiđi po čovjeka koji im je glavni mehaničar, plati mu dnevnicu i nek ga "pogleda sa stetoskopom" :D:

Tak sam i ja uzel čovjeka iz New Hollanda kaj sam išao kupovat Fiata.
 

Najnoviji postovi

Na vrh