• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Smiješno je to dok vidim tko ih prodaje! :) Taj u strojeve nikad nije uložil niti kune, osim u plavu i crvenu boju, čudno da nije i gume pofarbal jer je znal imati i takve bisere u oglasima.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
očito mu ide kad tako radi več godinama ..

A i dobro zna da si naši ljudi naradije sami popravljaju i remontiraju jer tako znaju kaj imaju .
A boja , boja ionak otpadne kako s starih tako i s novih ..bitno da se sjaji kad ga voze doma da susjede zasljepe i natjeraju u očaj ,
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pa i to je istina kaj veliš, ali za te novce kupiš puno bolju i veču tanjuraču sa svim diskovima nazubljenima, ili još bolje RD!
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Dečki, a zašto se na zapitate kakve su to vučene tanjurače 24 diska? Meni je smiješno što je tip skinuo sa svake strane baterije od ? diskova koje su bile sa strane na preklop. Lijepo se vidi na slikama gdje su zglobovi i gdje su bili hidraulični cilindri koje je majstor vjerojatno stavio na prodaju posebno.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Čovjek se trudi i prodaje,a ovak je približio ovakav tip tanjurače ljudima koji imaju manje traktore,a zeza ih hidraulika,pa da ju dodatno ne opterečuju...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Gle ja ne ulazim u kvaliteti te tanjurače, ali ako otvoriš njuškalo, za te novce ili čak jeftinije nađeš 28-32 diska vučenu sa svim nazubljenim diskovima i neofarbanu tak da vidiš odmah dali je pucana, ravnana itd. Meni su inače ljepe te vučene tanjurače samo neznam kak bi ja radil sa njima na malim komadima od 400-500čhv.? Kak bi Dudek rekel, zemlje za dvaput v žep deti. Mislim da je to za veče komade.
 

Najnoviji postovi

Na vrh