• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Nedavno se na forumu javio kupac. Izvana ulickan, a u zracnom filteru pola kante trave i prasine.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Jedni hvale njegove strojeve,drugi ih kude.Nakon par dana rada spadne ovo blještavilo s traktora pa se vidi što se kupilo.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Dobro moras paziti kod kupnje neceg takvog jer ti tu jos more biti kvara nekoliko tisuca eurica.
Nek ti ne bude zao cak i servis zvati da ga dojdu provjeriti jer ti to moze puno ustediti vjeruj mi.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Najgore je što mi je ispalo da je sad hitno, pa baš i nema puno vremena birati.
Odabrat ću nešto sa onog popisa na sranici ispred.:icon_eyes:
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Nemam posla da bi otplatio novog traktora.Nije isto otplačivati 13 000e ili 40 000e na manjoj površini zemlje.Da imam 200ha ne bih razmišljao o starom.
A kako se ti razumiješ u traktore mogao bi i spomenuti koju rijeć o izboru koji sam sastavio.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Svatko tko je iz sela kupio stroj od Agrara nije se požalio,ima dobre strojeve za realnu cijenu
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Sony Ja mislim da s onim hurlimanom xt 909 neš pogriješit,zato šta u mene pajdo ima ga već 5-6 godina i radi sa njim oko 30-35 hektara, plus tovi bikove i radi sa njim sve osim prskanja i sitni poslova a sve ima i berač,balirku,cisternu,utovarivač,rd ma dere ga non stop šta se kaže ne gasi se.
A i u njega su bile tvorničke gume continentalke kao i na ovom stoga mislim da to nije puno daleko od realni sati ako ne i stvarni sati.:eek::
 

krunich2103

Član
Tu od
10 Velj 2015
Poruka
259

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Sony Ja mislim da s onim hurlimanom xt 909 neš pogriješit,zato šta u mene pajdo ima ga već 5-6 godina i radi sa njim oko 30-35 hektara, plus tovi bikove i radi sa njim sve osim prskanja i sitni poslova a sve ima i berač,balirku,cisternu,utovarivač,rd ma dere ga non stop šta se kaže ne gasi se.
A i u njega su bile tvorničke gume continentalke kao i na ovom stoga mislim da to nije puno daleko od realni sati ako ne i stvarni sati.:eek::

I meni izgleda OK ali mi je cijena malo na knap.Izbor je sužen na ova dva
http://www.njuskalo.hr/traktori/lamborghini-1060-premium-oglas-15191145
http://www.njuskalo.hr/traktori/john-deere-6200-pred-hidraulikom-kao-nov-oglas-15413122

Čim uhvatim vremena planiram ih otići vidjeti, a na nagovor kolege koji je fan fendta možda pogledam i ovog
http://www.njuskalo.hr/traktori/fendt-310-oglas-15229551
 

Metalko

Član
Tu od
28 Stu 2013
Poruka
236
Kod hurlimana dobro poslušaj getribu. Kod John deer-a pazi na sve, osobito kod paljenja da ne ruži u zadnjem kraju.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Johny je radi toga i otpao.Isto tako kad ga gasiš cijeli motor se strese, a i sav je dosta pohaban, jedino što je ulickan ali ipak ne dovoljno da se sve sakrije.
Na kraju je pogođen Lamborgini 1060 premium
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Kad si objavio ono brdo oglasa, mislil sam ti ga savjetovat, al reko, ma necu. Djeluje jeftino u odnosu na druge, a bolje izgleda i jaci je. Da ne ispadne totalni krs na kraju pa da me svi popljuju. :)
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
svidjelo mi se što nije uopće pripreman za prodaju,radi se sa traktorom i sve radi do zadnje lampice.Jedino me strah što ima dosta elektronike jer nemam baš nekog majstora u blizini.Inaće motor šestak radi da ga je lijepo čuti.
A i gazda mi ulijeva povjerenje.Ima još dosta strojeva i svi su uredni i održavani kao i cijelo gospodarstvo.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Pa budeš vidio,ali to več nešto znaći kada vidiš kakvi su mu drugi strojevi.Najgore je kupiti nešto od drljavog čovijeka,koj ne održava strojeve.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
To je igračka za ozbiljnije poslove.
Motor je dosta jak a zvono mu je boljka. I ima jednostepeni kuplung i zadnje kotače od 24".

Kome treba za manje poslove umjest Yanmara, dobar bu. Pogotovo za te novce.
 

Najnoviji postovi

Na vrh