• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Zanima me kakavih bi bilo komentara da je naišel na takvog, kvarljivog, Zetora?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
ZJ probam biti objektivan i Zetor kad je jedna matica na klipnjači se otšarafila i tak vozil 3 godine dok nije pukel drugi šaraf sam napisal u Zetotovoj temi zbog jedne loše rascjepke sam skoro imal brušenje radilice ali imel sam sreče .
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
He he videl sam mu masseya vec prosli tjedan na njuskalu i dojmili su me radni sati.
A kaj znas mozda ima neki sa bar pola toliko
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Pa vrijedi
Dobri su ti talijani mi imamo 274 vec 10 godina i dobar je traktor
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Tog su već komentirali na forumu,ne izgleda loše,da je cijena oko 40 000,to bi bila ok kupnja. Samo mu je kabina strašno trula,poznata boljka.
Kakva je buka unutra,jel se tko vozil u takvom?

Matek,daj stavi link onog 7011 kojeg si spominjao...
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Tisi je od mojega sigurno a moj bas nije najtisi ali u ovom bi trebala biti prihvatljiva buka
 

Matek89

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2013
Poruka
149
ovaj kaj sam išo vidjet nije na njuškalu reko je 40 000 kuna...

ovaj zeko... išli smo vidjet ali srednja žalost....

treba nam tak traktor od 70ak ks i bar 3 tone da može veliku prikolicu vuć
da nije za previše para.... inače kod nas nebi radio puno... možda 500 litara nafte na godinu lupimo s traktorom

http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-7011-oglas-15042935
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Ovaj Renault Celtis bi mogao bit dobar traktor..
Jedino mi se čini da vure nisu od njega,to je od novijeg modela..
Mala potrošnja mu baš i nejde na ruku,ali da je radnik pravi jest,i malko jači traktori ga se mogu posramit..JD motor ne ostavlja ni u najtežem poslu..
 

Najnoviji postovi

Na vrh