• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Po tablicama je traktor iz Francuske, pošteno od prodavača je da nije napisao da ima samo 4000 radnih sati, kako to inače često piše. A ostalo je sve relativno, možda je bolji od puno ljepših traktora.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Po onom kaj se vidi ja bi rekel da nije radil u dreku jer farba nije pojedena na felgama, gume su jednakomjerno pojedene i prve i zadnje, znači ili transport ili pod kardanom cijelo vreme, preša, silaža.... Šteta kaj nije bolje sliknul zadnju stranu.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,921
Za 10ak tisuca eura koliko se prodaju takvi masseyi mozes isto naletit na drek pa bude samo lijepo upakiran u farbu.od ovoga bar ne ocekujes da bude odradio 5 god bez ulaganja,a opet ako je motor i getriba ok,onda je povoljna kupnja...drukam tasta da idemo pogledat..
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Bude tog pravi mester uzeo ,ulozio 10-ak t/kn ....malo ga ulicko i usminko i ode on za 10t/€!
Svejedno velika vecina kupuje uglancano i usminkano,kad ga doveze u selo da je baja,a kakav je motor,hidraulika ,mjenjac... manje vise,ko te pita:mur:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Kupio ga neki svercer, ulozit ce u njega koju hiljadu i tako usminkanog prodati kao ekstra dobru masinu.
Bice prica, vukao samo prikolicu u krugu firme i ima samo 4000 sati :rolleyes:
Naravno taj problem zabasuriti i :x:
Pa neka se onda neko drugi bavi sa njim kad kupi :icon_blackeye:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Nema jeftine šminke za stroj u takvom stanju.Mislim da taj nije održavan ništa kao i čuvan,i bolje ne upuštati se u to,jel nek nevalja sam sitnica u mijenjaču već je trošak 20000 kn.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,816
Pravi majstor bude to sve sredil a za limariju netreba puno love.
E, onaj tko ga upregne taj bude platil tih 20000 šta spominješ.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Uvoz Češka,mjenjač sa strane i reverzer,T model... Ja ne vidim ništa od toga...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,995
Vidiš da mu se daju okrenuti ručke ko ne svakom boljem motokultivatoru: :D:

A tek prednji pogon...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Hehe,ne znam što je ovaj htio postići tim oglasom,al me nasmijao... :)
Zetorproxima- ima IMT i reverzer i EHR i power na gumb,ali u većim modelima.
 

Najnoviji postovi

Na vrh