• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
Električni grijači za kabine su 500...700W.
Dakle, vleku 35...50A. Najte očekivati da ovo može i toplo puhati.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ma slagal bi čovek i prek kilera, ali onda treba razvlačiti cevi, kiler...., a poznato je da su ursusi i zetori betežni na hlađenje 4 celindra.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma nisu betežni na hlađenje nego su njihovi vlasnici lijeni,i to jako,dobro bar večina.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,274
Po ovome kak izvana izgleda, šanse su 70/30 da je unutra isto takav...Katastrofa!
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Sam ja rekel, posle onog Universala, da ih bu jo ispod cijene !? I bude ih još, obzirom kak nam " ruže cvatu" s novom vladom . A i bilo kojom drugom u budućnosti :=:)
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Misliš da je puno ? Pa za te novce se itekam slabiji, manji i lošiji traktori nude. Jedino ak ti je poznat gazda od tog stroja !?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
Toliko vrijedi na kilu.
Isplatilo bi ga se kupiti i temeljito popraviti za još nekih 25...30t kn. Onda bi bil ko novi.
A i ak se kupi "bolji" za nekih 70...80t kn, pitanje je kakav je u duši.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,496
Pa kak izgleda cijeli potrgani neznam malo mi je puno ak je gazda tak pazil na njega onda je tak bilo i z odrzavanjem....
Isplatilo bi ga se preurediti mozda samo uz novce treba i puuno zivaca..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
Da, ali onda znaš kaj imaš, za razliku od onda kad kupiš lijepoga na oko.
Sjeti se kaj veli kolega Puknuti: lice picu prodaje :)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
25-30 kila tu treba samo za gume,plus još dobrih 2000e za limariju,stakla,kabinu... I to pod uvjetom da su mehanika i struja ispravni...
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,496
Zj slazem se.
U svakog rabljenog se treba ulagati kadtad, neki nasminkani kad stanu uzmu para s kojima bi ovoga sredil.A kod ovog more biti da bu i isel jos bez stajanja.
Lutrija je to.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
Mislil sam na uređivanje mjenjača i pogona, na ono, kaj im je najbolnije, da se poporavi i napravi pouzdanim.
Gume se daju kupiti i rabljene za male novce, da posluže. A možda nekom ne smeta stučena kabina i limarija, ak stroj dobro radi i služi. Pogotovo ak ga ne vozi vlasnik nego zaposlenik.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ja več 5 put gledam oglas i nekužim di vi vidite krš? Kakvih sve groblja ima ovaj je sa limarijom još zlatan. To kaj fali malo tapicirunga, par stakli i koja grabica na plehu? Pa je to 30g star traktor, nije iz dučana, gume bi još zgurale jednu sezonu. Naj važnija stavka, po meni, tu je mehanika i ako je tu on zdrav, getriba, hidraulika, motor, sve ostalo se polako dovede u red.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
To su traktori kojima je elektronika na klimavim nogama. I mora biti na paznji i pedantnijim vlasnicima ako zele ispravan traktor. A iskreno ovaj se uopce ne cini pedantan. Ako je u ovakvom limarijskom stanju vjerujem da nije pazen ni u mehanickom smislu.

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh