• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Znam ja dobro šta je traktor pogotovo neodržvan ispod cijene.
Kad kupiš pa krenu kvarovi plači.
Sve je to malo pa se nabere.
Tako da sad idem kupovat 1000 odmah skidam radje neću kupiti sve krama po tim oglasima.
>Opran i ušminkan
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Tooo ZJ slazem se.
Imam doma slicnu prikolicu eto mali D4006 se igra s njom ima cca 1000kg i vozim s njom cak do 5500kg..
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,321
Slovenska trgovina, a preko 1000 kn ima i besplatnu dostavu po hrvatskoj. Oprema za pastire čini mi se da je tamo niža.
 

agronom

Član
Tu od
16 Stu 2014
Poruka
55
Ja sam kupoval žicu i izolatore za pastir. za tjedan dana je doma. jedino ti treba nakakav broj za povrat pdv, ali to mi se nije dalo traziti. i gurtne (ogrlicu) za krave
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Talijanske prikolice su odlične,kvalitetni materijali,nema brige samo gas isto kao i njemačke,neka je starija prikolica,ako je uredna i čitava nema fulanja,kvalitetnije su od svake naše,od Metagre pa do Tehnostrojke.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
A moraju se ogradit jer ljudi obično pretovare. Moja Tehnostrojka je 5 tona,
ali najveća dopuštena nosivost je 7.5 tona, i ne može mi niko reći da je loša jer imaju šasiju i za više...

I mislim evo što se tiče modela 11 tona mislim da 75000 s pdvom nije skupo, a opet nova
i nova će uvjek bit nova, a stara će biti stara ...

Talijanske sam gledao dok sam kupovao i nisam se baš nešto oduševio s time...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Neznam, te leškijove su na oko ljepe, ali nekak mi sve to izgleda presitno, mislim na željezo, ali možda se i varam. Baš me zanima mišljenje vlasnika koji je imaju.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Oznaka 5,5 označava ukupnu masu prikolice.

Kawač, vrlo du solidno napravljene te prikolice.


Nekak mi je Tehnostroj ETK 410 ljepša na oko. Šteta kaj ih više ne proizvode.
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Pa koliki traktor treba za to čudo? Nekak mi fali tandem osovina na njoj.
I još nema varijantu kvačenja nisko s okretnim rudom.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Ali koliki traktor treba za takvu prikolicu?? Mi tražimo prikolicu 6-8t za 80-90ks traktore.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Pa treba ječi,barem 110 ks i 6 tona da je težine da barata s njom.
Za manji traktor,manja prikolica,makar je moj kolega sa zetorom 6340 vukao po 12 tona tereta u prikolici kamionki,ali mu je to po brdima previše.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Pa koliki traktor treba za to čudo? Nekak mi fali tandem osovina na njoj.
I još nema varijantu kvačenja nisko s okretnim rudom.
Ima rudu na sarafe pa vjerovatno ima opciju. Vuce nju i svaki mali(slabi) ako nije kompakt.

Ovu drugu sam vidio i stvarno lijepa prikolica. A za vuc barem 100 ks i isto da ima kila. I kompresor naravno.
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
144
Pozdrav ,zanima me već kad vidim da su oglasi s prikolicama aktualni ,zašto vas večina preferira dvo osovinske priklice neg npr tandem ima li nekakav poseban razlog ,hvala.
 

Najnoviji postovi

Na vrh