• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Ne znam da sam u skorije vrijeme vidil povoljnijeg dupljaka na oglasu, vjerojatno bi još cijena išla malo dolje. Čudim se samo kako nije već prodan.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Je, imaš praf. Mene su malo Euri zbunili . A možda je već otišel !?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
To ti je nacionalni traktor v Zagorju, tak da cijena nemre biti prepreka.
Univerzal dupljak ti je kak vino: čim stariji, tim cjenjeniji i skuplji :D:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A znaš da sm na vagi jel da ga idem videti, il ne . A da bi mi dobro došel i bi, mada si ja sa svojim sve obavim. Malo teže, al ipak obavim.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-john-deere-6600.115ks-kompresor-oglas-13959068
Zna li netko šta je s ovim traktorom da se tako dugo ne može prodati. 28 446 otvaranja i ništa.
Zato što je vjerovatno izgledao ovako prije sređivanja.

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-john-deere-6600-neispravan-nekompletan-oglas-17502793

Kao i ovaj proveo radni vijek na nekom kombinatu. Vjerovatno vupik ili belje.
No ne mora biti da je loš. Ponuda je velika, a novaca sve manje.

A i čudan je neki. Nisam ni jednog vidio bez svjetala u krovu kabine, nema ni radna svjetla naprijed, auspuh mu je u sredini haube lijevo umjesto uz kabinu desno, nema prednje blatobrane, produžene zadnje blatobrane, tegove, retrovizor...
 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Valjda je skrpan od više traktora.
A i te slike su Bog zna od kad,pa kad ga dođeš pogledati vidiš pravo stanje...
Naletio sam na jedan oglas koji je imao slike stare deset godina...
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
nadam se da necu nekome napraviti stetu ovim

sta se tice ovih john deera serije 6000...sa njuskala sto se dugo prodaju, mislim da dolazu sa kombinata u Orahovici.
Izlicitirani su u vizualno losem stanju...a sad kakvo je bilo stanje mehanike, ne znam.
Po meni se radi o krivoj procijeni onoga ko ih je uredjivao.
Ako si vec dobro trgovao na licitaciji, to je je najbolje malo oprat, utegnut... odmah preprodat...ne pokusavat sakrit trag podrijetla.
Ja bi osobno manje bio sumnjicav na utegnut traktor sa kombinata nego kompletno renoviran kojeme se krije proslost.

i jos samo da dodam...meni se osobno serija 6000 jako svidja...ali je se plasim je nemam neposrednog iskustva s njima,
a serija 6010 je nesto za cime bi mogao potegnut uskoro...pogotovo ako naidje kakav 6410.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Puno novaca za prastaru prikolicu, s drvenim stranicama i bez pravih kocnica. Gume dobre za vece terete ali za bocno drzanje lose. I uzak trap.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Po meni nist ne fali drvenim stranicama u njemackoj je to normalno kak nam metalne.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Vjerovatno im nista ne fali. Za ono sto je namjenjena. U tucaniku, repi i kojekavom šutu ne znam kako bi se ponašale. Kako bi se drvo ponasalo pri 5 tona vodenastog tereta na samo donjim stranicama.
No i da ima metalne i dalje nebi mogao preci preko naletne kocnice.
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
A koja ima bolja za te novce, a da je trostrani kiper?

primjer

http://www.njuskalo.hr/transport-pretovar/prikolica-8-tona-trostrani-kiper-oglas-18223511

http://www.njuskalo.hr/transport-pretovar/prikolica-oglas-17059855

Mi smo isto u potražnji za prikolicom takvih gabarita a sto se drvenih stranica tice ne znam zašto bi si to netko želio kupit.

Svaki put razbijaš glavu ako ostane vani,ako je gdje boja oštečena tu su stranice dobile uglavnom, pa se znaju rasušit stranice i tako dalje,neke imaju i drvene podove i tu si u problemu, drvene si preskoci moj savjet osobito još ovako skupe.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Ima li tko tu talijansku prikolicu? Kakve su one?
Meni se nikako ne svidjaju. Veliki sanduci, mali kotaci, uzak trag, sve nesto nesrazmjerno.. Bila je jedna takva u selu, kipanje je bilo preko kardana ali brzo je otisla dalje. Nije gazda bio odusevljen njom..
 

Najnoviji postovi

Na vrh