• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Zračno hlađenje,ova kabina je dosta bučna,na većim DX-evima su problem mjenjači,ne znam za ove manje...
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Jel zna još netko išta o tim serijama?
Koliko dođe reparacija mjenača u slučaju da se potrga?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Gle, dajc ko dajc uvijek su im mjenjači bili najskuplja stavka. Mislim da svaki malo veči zahvat nemože proč bez 3-4000€ po đepu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,804
Jedna i druga jako dobre marke.
Howard je 165 i to ti je za Zetora knap, jer ova nema mjenjača. Ima 6 noževa po
flanđi.
Breviglieri ima 4 noža po flanđi, no 205 bi bil primjeren bar za 6211.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kaj misliš da ova od 165cm ima 6 noževa po tjelu?
Kaj bi mi to bilo preveliko opterečenje?

Ova od 205m mi je prevelika.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Moj susjed ima DX-a vec cca 15 godina, ali onog manjeg, mislim da je 72 ks, naravno, uvezen polovni iz Njemacke. Vuce s njim okretac 2x14" i ravnjak 3x12". Mogu ga pitat jel imao kakvih problema, ali mislim da nije, dosta zgodan traktor, kratak, okretan, a jak.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,804
Ove s jednom brzinom se brzo vrte, pa trebaju puno snage.
Pogledaj, ima 6 noževa.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Je upravu si,ima 6 noževa i teško se tjera u tvrđoj zemlji.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 
E

el pibe

Guest
Tak je itp to su dobri strojevi bio je jedan u mojem selu.Nikakvih problema sa getribom.Kawasaki naj pripovedati bez veze Deutzove getribe su jedno a naše Torpedove sasvim drugo e te su bile i jesu kvarljive.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ne velim ja da su kvarljive, nego su jako skupe za popravak ako se pokvare. U par navrata se baš tu na forumu raspravljalo da djelovi za dajcovu getribu dođu ko sv. Petra kajgana. Znam i sam jer smo imali nekad dajca mislim da je bil 26ks i otišlo nam komplet kvačilo na njemu. Stari čića kod Koprivnice je rekel nekih 800dem, novo 1400dem a iz austrije smo dobili ponudu za 600dem, a tad je marka vredila ko sad euro. Nazadnje je otišel po kili.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
A na svakom je skupo, isao sam gledat, onaj 3.90 dok je imao Agrar jer sam taman prodao Fendta, a nažalost je on prodao i tog 3.90, odma sam pogledao i onog 2250, ok traktor bio i onda sam trebao s kolegom ići pogledati koj se malo bolje razumije, ali vidim da ga je prodo.
Kaže na njemu isto ako je mjenjač gotov cifra oko 40 000 kn. E sad može ići malo pa se potrgati, a moguće da je i ok ko će znati... Uglavnom nešt kupit moram...
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Nemoj tako o torpedovim getribama. Iz trece se ubode rikverc sigurno.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Ma dajci su vrhunski traktori, a na kojim kvalitetnijim traktorima popravak getribe je jeftin? Mozda na john deeru ili fendu? A kaj se tice torpeda getribe su fakat slabe, ali mozes kupiti original dajcovu i nemas problema godinama, al bus ju i platil :( kad smo mi isli po korpu s lamelama prvo smo isli v dajcov ducan i rekli su nam nešto više od 4000kn, a v sekre smo nasli za 1300, ali sad vec pomalo ide kraju, a to je bilo prije 7-8god
 

Najnoviji postovi

Na vrh