• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Baš sam gledao neki dan,zgodno riješeno. Tako bih i ja sebi mogao dati izbušiti.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Pa to bi i meni dobro došlo. Imam par priključaka koji su kat. 2 i onda ih samo sa Zetorom mogu, a imam jednu šupu gdje Zetor ne može pa tu nastaje problem.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Meni su isto sitniji priključci cat 1, a kugle su cat 2,sigurnije je kad je prikopčano kako spada,a tko bi stalno mijenjao kugle.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ima za kupit nastavak poluge koji se navari a ima rupe 22/28 .i košta oko 93 kn komad .
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Najjeftinije kupiti pikse za prijelaz sa 1. na 2. kat. To za zetora pišem a imt-u nema pomoči.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Misliš prelaz iz 2 u 1 kategoriju , zakaj nema pomoči za IMT kad sem imel kocku balirku koristil sem cijevi domače izrade cijev sem razrezal po dužini skinal šlic i tak dugo dok nije pasala u rupu 28 . sa vanjske strane pločica 22 i radilo . Kad je trebala rupa 28 samo sam izvadil cijevi .
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Jel je itko probal mailom kontaktirati ove Talijance na "Subito" ?? Ja već dva maila poslal i brus ... nema odgovora. A traktori taman po mojoj mjeri. Jedan Same Leon 75 i jedan Fiat 640. Uff
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja bi dal za onog duplaka sa kabinom, a sve ostalo nula bodova.

A nez gledao ga uživo hrđa curi , nema poteznica.
Prvi kraj prva vuča sve slabašno.
Kabina nikakva ništa izolirano.
Za nov traktor puno novaca , filter ulja nekako premal.
Mjenjač teško ide.
Sve u svemu nije dobro.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,910

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ovaj šta maseya prodaje je švercer pratim tu i tamo mu oglase .
Nemože spuštit onda neće zaradit
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,910
Ma i pretpostavljao sam,traktor presolidno izgleda da nebi otišao za tu lovu da valja...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,481
Svaki mf dosta dimi, a dok je ulje u mjenjacu hladno svaki ide teze, barem moderniji mjenjaci s powerima.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Nije baš istina da svaki dimi,ali da je neka količina dima prisutna je istina..
Puno bi tu moglo biti razloga zakaj dimi,dizne,boš pumpa...Možda samo pumpu treba dati na servis..
Rekao bi da je istrošenost cjelog motora zadnja stavka...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,481
Mislio sam vise na te modele i generacije. Vozim cesto 3645 kojemu je sredjena glava, pumpa i nove dizne pa i dalje dimi. A puca od snage. A opet cesto vidim par godina starog 200 ks koji dimi isto ako ne i vise od ovog.
Tako da ne mora znacit nista lose.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,910
Ali ako teško uz brijeg ide bez ikakvog priključka?znači da ne puca baš od snage...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,481
Ako je ulje u mjenjacu hladno fali mu makar 20% snage.
Ako ocigledno krepava onda je to druga prica. Treba ga probat u polju, ugrijat, provozat i onda ocjenit. Osim ako u dvoristu zakljucis da je los. A i treba imat na umu da je davno, davno bio nov...
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
To mi ovak moremo između sebe govoriti šta očemo. Bez pravog majstora koji se razme šta i kak treba biti nejde se u takvu kupovinu gdje popravak more koštati tko zna koliko. Ovak se kupuje zetor i slična skalamerija.
 

Najnoviji postovi

Na vrh