• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,389
Kod mene su došla tri nova 539 prije par godina i ni jednom nije propeler ofarban i tom logikom sam isao. A s obzirom da se radi o IMT- u sve je živo moguće.
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Ma dajte traktor ima 30 godina i izgleda ko da je jučer izaša iz tvornice

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,236
To moze biti da je 30 god star i da izgleda ko da su ga jucer napravili, ali ipak mislim da je ovomu trup ofarban, limarija mozda i nije..
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
koliko je meni poznato, na satu i na sajli kod pinjona trebao bi imati plombu
u svim drugim opcijama sat nije original, ili je nešto prčkano

a i uostalom koliko je dobro da mašina stoji 30ak godina , osim ako je vlasnik nije palio redovito :icon_oak:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,362
30 godina, 76 sati...
Znači, prosječno je godišnje radil 2,5h. Ak je i bil paljen koji put godišnje...
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
pa tih 76 sati je premalo čak i za redovito paljenje, a ne da se gazda barem koji put odvezao u birtiju na pivo dok ga je razrađivao
 

Ivan533

Član
Tu od
19 Velj 2016
Poruka
253
Možda ga nije terao iznad 1500 okr-min pa mu nije sat vrtio jer mislim kad ideš ili kada radiš nešto iznad 1500 okr-min da ti onda sat mjeri sat za satom
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Gospodo,badava vam rasprava,kod ovog tipa je svaki traktor od prvog vlasnika,u prvoj boji i svaki ima malo sati,a iz aviona se vidi da to sve nije točno.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,747
Getriba prijatelju....getriba....taj traktor od kad je kupljen stalno je imao nekih problema i vlasnik prije ovog ovrsenog (mislim da ga je on novog kupio) je ububao lijepe novce u njega i opet kvarovi....to nije nego za dijelove...samo je malo bezobrazno od Bc-a sto to ne napisu jer znaju da se radi o jako skupom popravku

Ja bi reč da je to više od 12 hiljada kn, moj meštar je nedugo slagao getribu na 7340 ko moj, sa djelovima i svime, nekih 18000 hiljada kn, sinhroni, ležajevi, osovine, sve bilo u banani.. a sumnjam da holand ima jeftinije djelove od zetora
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Piše ti 125000kn a ne 12500kn,a ovo je taj jeftino prešel za 18000kn ja svoju nesmem ni pogledat ispod 5-6 tisuca eura
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Gospodo,badava vam rasprava,kod ovog tipa je svaki traktor od prvog vlasnika,u prvoj boji i svaki ima malo sati,a iz aviona se vidi da to sve nije točno.

Covjek kupuje samo traktore do 100 radnih sati i iskljucivo od prvog vlasnika :icon_rofl:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Eh,eto,možda je to stvarno u pitanju,ako je istina ja se ispričavam... :D
Hehe,zvao je i mene za moj traktor,a nit ima 100 sati,nit sam mu ja prvi vlasnik... :)
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,747
Piše ti 125000kn a ne 12500kn,a ovo je taj jeftino prešel za 18000kn ja svoju nesmem ni pogledat ispod 5-6 tisuca eura

Fulal sam nulu :D: bome veselo onda
Gogo, da si ga prodao, onda bi bio i 1 vlasnik i imao bi 100 sati.. pokajao bi se na kraju šta si ga prodal s tak malo vur njemu :D:
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,389
Možda ga nije terao iznad 1500 okr-min pa mu nije sat vrtio jer mislim kad ideš ili kada radiš nešto iznad 1500 okr-min da ti onda sat mjeri sat za satom

Broji on i na manjim obrtajima sigurno. Da ne broji od mog tetka bi možda imao kao i ovaj 70-ak radnih sati jer njegov traktor sigurno nije vidio 1500 obrtaja. Zato se sada vuče kao lovacka kuja poslije lova. Moj od trideset godina i par hiljada sati kao i još neki kao moj su daleko življi od njega na gasu, a i povuci. Ne možeš konju objasniti.....
 

Najnoviji postovi

Na vrh