• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Dobrica

Član
Tu od
14 Pro 2015
Poruka
79
@kawasaki0201
pa tak si i ja mislim jer ako se uzme neko groblje brzo se kasnije to sve nadoknadi i još se naradiš, pogotovo ako sve moraš kupiti, onda neka restauracija ne dolazi u obzir

Planiram tak nekaj uzeti samo trenutno nije situacija da iskeširam čovjeku na ruke, možda kroz koji mjesec ako ju ne proda ili ako se ne pojavi nešto drugo
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,660
@kawasaki0201
pa tak si i ja mislim jer ako se uzme neko groblje brzo se kasnije to sve nadoknadi i još se naradiš, pogotovo ako sve moraš kupiti, onda neka restauracija ne dolazi u obzir

Planiram tak nekaj uzeti samo trenutno nije situacija da iskeširam čovjeku na ruke, možda kroz koji mjesec ako ju ne proda ili ako se ne pojavi nešto drugo
Nebih se baš složil s vama dvojicom.
Ja kad kupujem nekaj rabljenog, nikad, ali baš nikad ne kupujem friško farbano. Tu leže razne zamke ispod farbe. Prva boja, ma kakva bila..tu se vidi svako puknuće,hrđa, ili var.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,482
Najbolje kupiti u original boji, to se slazem, pa da je neznam kako hrdjav....

I kod restsuracije obicno ispada " manje je vise", nedas odmah velik iznos, nego kroz neko vrijeme....
 

mranderson

Član
Tu od
26 Ruj 2016
Poruka
135
Heh, nije to baš dobro tako crno-bijelo.
Da, slažem se da je u većini slučajeva dobro kupiti 'orginal'.
Ali postoji i ali, zamislite si da naš abarth prodaje 'nešto', khm khm, jel bi se to isplatilo kupiti?
Naravno da bi, u bilo koje doba dana!

Ali, malo je takvih poput našeg abartha, malo :frown:
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
362
Slazem se sa @bhorv u vecini sto je frisko farbano je razarabito i kramp jel da je u originalnom tvornickom stanju zasto bi je farbal ja bi izbjego u sirokom luku sve kaj je farbano.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Nebih se baš složil s vama dvojicom.
Ja kad kupujem nekaj rabljenog, nikad, ali baš nikad ne kupujem friško farbano. Tu leže razne zamke ispod farbe. Prva boja, ma kakva bila..tu se vidi svako puknuće,hrđa, ili var.

Za te novce mogu reći da ljudi nisu normalni.
Te kiperice ne vrijede više od 1500 eura polovne.
Ja bi radje dodao još 1000 e i po novu staro je staro.
 

KUBA125

Član
Tu od
27 Stu 2016
Poruka
236
Ja bi u svakom slučaju uzeo radije staru IMT ili Tehnostroj nego novi Majevicu.
Ima u blizini jedna bez povišica, 539 ju vuče, sva je posavijana, popucali su varovi na zatvaračima stranica, ofarbana nije nikako....
Da on na nju tovari šta mi tovarimo na našu IMT pukla bi po pola kod kipanja valjda. Mislim da mu je i dan danas žao što je prodo urednu IMT i za te novce kupio Majevicu, i sam čovjek prizna da je se poveo onim 'novo je novo'.
 

KUBA125

Član
Tu od
27 Stu 2016
Poruka
236
Prošle godine malo bila gužva, trebala nam prikolica i mi tražili predračun za Majevicu da nam pošalju, i kad smo išli uplatiti da nam ju dovezu odemo vidjeti tu gore spomenutu, momentalno smo odustali od nje.

Mićo kako si ti sa svojom zadovoljan?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,283
Nikako.. Samo se uvija kad je natovarim. Boja je pootpadala većinom, 2000 godina. Gume su još tvorničke gore. Ljetos dok smo žito vozili otpala je kopča na sredini limene stranice i curilo žito do kuće.

A opet jako je povoljna, ne mogu reći da ne vozi teret kad vozi.. Ne bi bilo loše da imam još jednu sa duplim limenim stranicama. Jedino je u šumi jednom ili dvaput prevrnuta pa su stranice malo posavijane.

Mi imamo samo dvije prikolice i onda mi je problem u jesen uvijek posudjujem na sve strane, 50 prikolica klipa smo prevezli prošle jeseni.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Ona imt prikolica je živi krš od prikolice dobra je samo za prevrnut niš više.
 

KUBA125

Član
Tu od
27 Stu 2016
Poruka
236
Koja IMT prikolica se tako lako prevrće?

Kod nas je 90% prikolica što su prebacivane većinom Tehnostrojke sa federima, IMT znam samo za jednu prebačenu u šumi.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Niš korist od prikolice uske gume .
Hrđaju to da dovezem za 2000 eura kući nezz što bi napravio.
Kad budem kupovao kupit ću novu ili leško ili nešto slično.
Uglavnom ako je to odbra prikolica onda neznam.
Stranice kao da su mala djeca radila.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Ne bi nikome uplatio unaprijed tako da .
Nešto cu kupit ali mi se ne žuri nije hitno dok god policija ne hvata za reganu prikolicu .
Tada cu kupit novu .
Staro nikako.
 

Najnoviji postovi

Na vrh