• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Moguće jer znam da je tu jednom školskom kolegi baš na vario vrisnul motor i getriba ispod 10000RH i isto su sve mjenjali negdje u švabiji ako me sjećanje dobro služi, ali njega je uništil mlin za sječku 95% sati je na njemu napravil.
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
Unisti njih i poljoprivreda,takoder nije ni john deere izdrzljiviji puno,jel nedaleko od mene ima kombinat obe marke i svi su osli tako od 10 do 12 tisuca sati.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Pa Vario i traje plafon 10 000,ko i motor,a sve više od toga su dječje priče.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,569
Vario se ionako mjenja, valjao ne valjao. Tako je kolega napravio na 10000. Sad ima nekih 15000. Manje vise motori idu, pogotovo ako se u kratko vrijeme naprave sati.
Samo sto znam da su mjenjaci rikavali na 3-4000 sati. Tako da nisu sveti gral kvalitete. Previse novca za kvalitetnu zavrsnu obradu. I nista vise.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Pa taj traktor je samo težak posao radio dobro je i napravio sati.
fendt je stroj sad drugo je jer mi nemamo džepove duboke ko europljani.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,496
Što se novih Fendtova tiče ne bih se slozio da su nkj posebno bas, stari Fendtovi su drugo, ali novi su po meni precijenjeni i nista više, i jos su ružni onak zeleni. :icon_e_biggrin:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Vario se ionako mjenja, valjao ne valjao

Da,kod kupnje novog Dajca s TTV mjenjačem,obavezan si svakih 7 godina promijeniti vario,bez obzira na sate. Naravno da se takav traktor ne kupuje da stoji u šupi,pa u tom periodu navrti dosta sati,i to je taman tu,oko 10 000...
 

mranderson

Član
Tu od
26 Ruj 2016
Poruka
135
Zato sto rus nije sposoban napraviti takav motor.
Hm, nevjerojatno mi je takvo razmišljanje, a od kud tebi to da nije sposoban?
Da nije neki drugi razlog?
Nevjerojatno mi je da su sposobni napraviti najbolje puške, tenkove, avione, podmornice i tko zna kaj još ne, ali, hebate, a motor ne znaju napraviti.
Oprosti, ali ne slažem s time.

Disclaimer, ne nisam rus :icon_winkle:
 

Najnoviji postovi

Na vrh