• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,389
Kod mene nije ni na jednoj ruda pricvrscena vijcima vec zavarena, tako dosle fabricki,cak je na ovoj staroj prijeratnoj ruda od punog materijala i po papirima je teska oko tone, dok je ova nova teska 880 kg i ona ima okretno oko.
 
Posljednje uređivanje:

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,282
Moja je bila na atestu i 1200kg ima. Kolega je isto zavario dvije pločevine na rudu i super to izgleda.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,745
37000kn 2006 godine u Jurvalu pronarica 5-tonka. (t-671). a sad ista dođe oko 60 000
13000 kn imt-jka u sekri
18000 mlaz ko moja s duplim stranicama, isto u sekri.

Tehnostroj je bio čak i manje od 25000 s duplim stranicama, tak 4 tone.. tad sam bio u potražnji za novom..
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,456
Sad kada se ide ka tome da se sve jeftinije proizvede cijene odoše u nebo.

I sad ti nju nekada kupi sa 3.5kn po litre mlijeka ili ju danas kupi duplo skuplju kada je mlijeko 2kn.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Kod nas je nova Majevica 5800KM=2974e, sto je za skoro 600e jeftinije nego u Hr, prije par godina je bila za jos 200-300e jeftinija mozda i sada ima kod nekih prodavaca jeftinije.
Inace ima ih dosta, a u oglasima ni jedna polovna za prodaju.
Po meni za nijansu bolji izbor od IMT-ove, ako nista bar je dobro zatvorena necuri zito iz nje.
A recimo Tehnostrojka jednoosovinka je 2006-2007 godine pred uvodjenje PDV-a bila oko 3850e. Bio je i nekakav posticaj za nju, mozda oko 20%.
Sada je oko 5500e mozda i vise, posticaj je mislim 30%.
Tako da je cijena otisla gore za citav posticaj.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,745
Zaboravio sam napomenuti, tad sam i berač uzimao, isto bilo na vagi novo-polovno, samo šta je onda u POD-u novi bio ispod 50000 kn, dok sam 3 godine star uzeo skoro za duplo manje novaca,, a sad došlo da je i novo i polovno doseglo skoro pa duplu cijenu :D:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,236
Jel ima uopce nove dvosovinke za kupiti nekih manjih dimenzija, 4 t nosivosti, stranice da su otprilike 4x1.8x0.8, s nastavcima?
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Novo je novo izbora ima za neke normalne novce našao sam par proizvođača.
Velim dok ide ide , kad nebude išlo bez rege onda će se nova uzet a problem ju nije kupit jeftinije me dođu dva bika skuplje 3 .
Kupi se lako i miran dugo vremena .
 

Najnoviji postovi

Na vrh