• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,389
Bgm tesko da ti tu prikolicu tako siroku bez policijske pratnje mognes voziti. To je vangabaritni transport hahahha.

Salu na stranu, nije losa prikolica, meni bi pasala za piljevinu.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
870
samo što nema broja tel............sigurno neka humanitarna udruga za pomoć poljoprivrednicima.
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
153350kn sa pdv-om isto jako povoljno i utovarivac uz to ipak je to jd istina nije amerikanac vec njemac ali isto meni tu nesto nije realno

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203

Oglas je izbrisan,a i nema veze s Traktor Marketom,čini se da su prevaranti počeli ulagati više od dvije minute u izradu oglasa,i već je dovoljno da se opet digne priča,i da naivni počnu razmišljat o kupovini.
Jučer slušam na radiju kako je neki Međimurec uplatio 60 000kn,i poslao kamion u Englesku po traktor,a kad tamo-ništa.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,976
Bitno da njuškalo zarađuje:)
Jučer zvao čovjeka koji prodaje 13ha u komadu za 10tisuća eura,i u priči kaže da mu se omakla 1 nula..mislim si možda 1000e po ha,kad ono nije mu se omakla nula već omanula:) 100 tisuća eura traži.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,456
Znam to kako broji. Kada se pogleda koliko traktor radi na manjim okretajima i većim to dođe tu skoro na isto.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
515
To vam je u biti obična auto-vura bez canjgeri, mesto njih ima prenos prema brojčaniku.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,953
Ja sem mislil da radi na struju imam sličnu od viličara čisto za zezanciju ali kak traktor radi oko pol gasa skoro pokazuje sati ko i ona na sajlu .
 

Najnoviji postovi

Na vrh