• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
515
Od danas ponovno mijenjaju ime, sad su STROJEVIHR, iz Svetog Ivana Zeline. Broj mobitela je promijenjen, kao i e-mail, traktori su manje-više isti kai i "cijene".
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
frajer je u tri slike slikal friško pofarban auspuh , štitnik je bojan ,,to je acme... nema to veze s lombardinijem a djelovi su skuplji kao i za ruđerinija u odnosu na lombardionija
Ne kažem da je tu nekaj zmuljano ali ja bi bil oprezan .

mada mislim da to nema veze ali brijem da ta firma kao acme ne postoji .djelova se vjerojatno bude našlo još dugo .
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
290
Ma dijelova ima i kvalitetni su motori, i znam da nema veze sa lombardinijem, bitno mi je samo da je kvalitetnije od kineza
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,359
Velik ti je rizik to napraviti za nekoga.
Ak, npr., ja pogledam, procjenim da je dobar i tebi motor zruži drugi dan, krivil buš mene, a ne prodavača...

Fizički nemrem to napraviti, ali za primjer...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,953
Da trebaš novi dio iz Križevaca ja bi ti kupil i poslal (kolege kojima je trebalo jesam) ali ovo je problem ako bi ti imal reklamacija kak to riješiti to je isto kak da ti netko traži ženu .
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
290
Ma znam na sto mislis, znam da ne mozes traziti od covjeka da rastavis motor da procjenis stanje, ono provjerit kako pali jel kompresija dobra, da nema nekih luftova i da se ne cuju neki cudni zvukovi. Bio sam spreman uplatiti covjeku 1000 kn na racun da mi ga posalje na nevidjeno, ali nije zelio slati, nema volje se bakcat oko toga, tako da ako netko ima vremena, stvarno bi bio zahvalan.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,976
Vani su ti ihc-ovi cijenjeniji traktori nego kod nas...kod nas ih je znalo biti za bagatelu...
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,861
Ma sve ja to kužim ali šta je previše, previše je. Na njuški se prodaju 2 komada ali oba su 30 km/h. Šteta.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Bio je jedan prije godinu dana,negdje u Međimurskoj županiji,kao iz dučana,mislim da je bio 10--11 tisuća europljana
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Bio je jedan prije godinu dana,negdje u Međimurskoj županiji,kao iz dučana,mislim da je bio 10--11 tisuća europljana
Da od mog poznanika, ali je nazadnje odustal, radi sa njime sve, od zemlje do zimske službe i rekao da ga badava neda. Meni žao kaj nisam uzel pred dve godine od njegovog brata rusa 52jku. Traktor je bil top stanje, bolje utegnut nego valjda kad je iz tvornice izašel. Imaju hrpu strojeva i svi su im u super stanju jer su dvojica od trojice buraza mehaničari i traktore imaju u malom prstu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,359
Šanana, pogledaj ovoga. Mlađi je i 4-cilindraš. Ovo je više neg' dostojna zamjena za 565.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
taj se jako dugo prodaje očito ne valja .
Malo pratim i spremim oglase ima traktora i po 2 godine na oglasu a cijena dobra.
 

Najnoviji postovi

Na vrh