• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,754
Točno tako kako si opisao.. Ni ja nisam vjerovao, ali tako je.

Malo sam išao to pogledati okolo....

Nudi se:

1. Tornado 35 ili 3500 kako tko zove za 23 000 kn, remontiran, vidi se da je radil čovjek na njemu dosta od novih raketa, ležajeva, noževa na frezi, guma na komušaču, guma koje guraju dalje na transporter itd. tih i miran u radu

2. Tornado 40 za 30 000 kn, stanje ok, nikad remontirano ništa, nisam primjetio da se nešto posebno čuje ili klima, moj expert koji je bio s menom kaže da će trebati remontirati za cca dvije sezone.

E sad nisam pametan što je bolje uzeti... nije ni ovaj moj expert :(y):

e da, šasije nisu polomljene ni na jednom, jedino je na tornadu 40 strgana i zavarena jedna ušica onog reduktora... nemam pojma što su radili s tim, veli da je nasjel na kamen u njivi?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,362
T35 i EKO 3500 su slični. Razlika je u bunkeru i tu je T35 u prednosti: veći bunker i niže težište.
T40 ima dvodjelnu šasiju, tj šasija bunkera je zašarafljena na osnovnu šasiju.
Heder stoji na osovini reduktora, osovine kotaca su zavarene za krakove šasije.

U vrijeme dok sam kupoval berač, 1997, bilo je već T40, ali mi se nisu dopali neki detalji, pa sam se radije odlučil za T35, jer je, ak nikaj drugo, napravljem 80-tih, iz boljih materijala.
T40 je brži, no na malim poljima mu treba više vremena za okretanje pa si na istom.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,747
Malo sam išao to pogledati okolo....

Nudi se:

1. Tornado 35 ili 3500 kako tko zove za 23 000 kn, remontiran, vidi se da je radil čovjek na njemu dosta od novih raketa, ležajeva, noževa na frezi, guma na komušaču, guma koje guraju dalje na transporter itd. tih i miran u radu

2. Tornado 40 za 30 000 kn, stanje ok, nikad remontirano ništa, nisam primjetio da se nešto posebno čuje ili klima, moj expert koji je bio s menom kaže da će trebati remontirati za cca dvije sezone.

E sad nisam pametan što je bolje uzeti... nije ni ovaj moj expert :(y):

e da, šasije nisu polomljene ni na jednom, jedino je na tornadu 40 strgana i zavarena jedna ušica onog reduktora... nemam pojma što su radili s tim, veli da je nasjel na kamen u njivi?

S čime ti to misliš vući?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,747
Ma nije slab.. koji god od ta 3 uzmes nemas brige. Ja sam par sezona vukao t40 sa 533..sam sam zaheb traktor, propisao je svud nakon tog.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,569
Nasao sam, 750 kg, sto je na knap i za jumbo vrece.
Cinio mi se da bi bio zgodna zamjena za vilicar, pogotovo sto ide i po losijem terenu al nista.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,976
Mi smo na asfaltu i sve iznad glave je nestabilno,za guranje tereta je super...
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,375
Ma di to može bit dostojna zamjena za viličar....
mi na poslu imamo 40ak viličara od 5 tona nosivosti do 1 tone..
Ovaj mali ima samo 2 tone težine svoje...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,569
Meni treba za paletu podic i barem po tvrdoj zemlji da moze ic.
Ovaj je zgodan sto ima i zlicu pa mozes tovarit svasta. Ali otpada zbog male nosivosti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh