• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
heh, hebat ga sad. Ok, priznajem ne kužim se u traktore, ali reći tako nešto je otprilike isto ko i da je moj tata jači od tvog tate.

Slažem se isto da je jakoooooo puno 'oglasa' čudnih, mutnih, ima nešto 'skriveno', ali da se naći i istinitih oglasa, vrijednih pogledati i kupiti.

Da se razumijemo, ja s dotićnim koji prodaje traktor nemam apsolutno nikakve veze, nego me čudi 'replika' kolege. Ako zna nešto više, neka veli, jer ovako je :icon_butt:

:icon_wink:

pa ovi nasi balkanci zivi lopovi isto ko onaj sto je capio 1000 svinja i prodao.
treba oprezno s trgovinom a mozda ima i dug pa je na ovrsi
svasta moze biti a sve treba provjeriti
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,569
Pitao kolegu iz Otoka (Komletinci su selo pokraj Otoka), kaže da je to najvjerojatnije lazni oglas.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,747
Da i je pod ovrhom, za tu lovu se ima računa kupiti i u dijelove s njim i debelo zaraditi.
 

Zekson

Dobro znana faca
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
515
I meni oglas čudan pa zato pitam baš budem sutra nazval da vidim kaj veli..
Al i ja mislim da je oglas lažan vidi se u pozadini onaj Bizon kombajn i Mecedes traktor a to je rjetkost kod nas u Hrvatskoj pa tak da mislim da su slike lažne.. a vjerovatno i oglas.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,567
Zekson,
iako je oglas sumnjiv, nazovi na mobitel koji je u oglasu i postaviti pitanja (npr. lokacija traktora, mogući pregled i sl.). Par potrošenih kuna i koja minuta nisu u cijeloj priči bitni. :)
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,283
Samo takav utovarivač vrijedi oko 2000€, lažni je oglas.. Teško je naći tako dobrog Zetora.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,754
Da, skužio sam... no Dorado mi je simpatičan... fletni je to traktor....
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
To je tri cilindra?
A malo je skup, gume su kaput, pa veliki servis i kojekakve sitnice, nabere se troškova. Ali ni cijena možda nije konačna...
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,754
To je tri cilindra?
A malo je skup, gume su kaput, pa veliki servis i kojekakve sitnice, nabere se troškova. Ali ni cijena možda nije konačna...

Jest. Gume su velika stavka. A veliki servis? Na sto to misliš? Zamjena svih ulja i filtera?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Da. Motor, getriba, volan, bremze, svi filteri, sredit klimu i tak to... 90% šanse je da to prijašnji gazda nije mijenjao prije prodaje...
Al velim, otić pogledati, provozati, i probati dogovoriti neku cijenu ako ti se stroj dopadne...
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,754
A stražnje mu gume uske za međurednu obradu. Prednje široke normal. Vjerojatno nešto kemijano, možda ili vjerojatno promjeri guma ne pasu pa je možda i prvi pogon dobio po tamburi
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Možda je i oriđiđi tak. Ja bih probal uključiti prednji pogon i voziti se, do nekih 15km/h ne bi smjelo zujati ni lupati, jedino ako nema automatsko isključivanje. A uske bi se dalo prodati, i pripasati neke šire, ali to je opet zajebancija... Mada odradi on oranje i ovak kak je sad...
 

Najnoviji postovi

Na vrh