• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
Nači ovako.
Prikolica
http://www.njuskalo.hr/strojevi-transport-tereta/prikolica-kiper-8-tona-oglas-22558407

Danas smo ju otišli pogledati.
Hmm...gazda kojem sam najavio dolazak, je prepustio pregovore svojem sinu od nekih 15-ak godina.

Prikolica na prvu ne izgleda tolko loše...
Danas friško registrirana, ali kad se malo bolje pogleda ..nije baš sjajna..
Jedna guma s unutarnje strane poderana tolko da kažiprst možete gurnuti unutra par cm.
Šasija izgleda sasvim uredu nigdje varena ni pigana, al šasija sanduka...na jednom mjestu do polovice napuknut glavni C profil..
Ukrute na rubovima trule i isprhnule.

Nakon kaj sam pogledao prikolicu...zovem gazdu velim da stanje nije uopce sjajno,al on ne odustaje od cijene (34500kn)
Na kraju sam mu ponudio 30500 ali uopce nije htio cuti i samo je poklopio...


Moja preporuka...u prikolicu treba uloziti barem oko 5000 kn pa ako netko drugi zeli...neka uzme...
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,976
Taj dečko mi je tovario rd u kombi..mali je pravi;)škola ga ne interesira:)
To kaj nema gazde je malo neozbiljno..
Iako nisam čuo loše stvari o njemu.
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
Mali je dobar..
Dojdem tam...i pitam s kim mogu razgovarati u vezi prikolice, a on veli s menom :)
Reko pa di je tata....
A tata je bio preko save...mogaao je barem reci..cuj nebude me doma pa nemoj dolaziti...
Svaka cast mlome...al kak da s njim pregovaras za cijenu...
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
290
Mrzim kad stariji pocnu nas "male " omalovazavat. Ja imam nepunih 17 god i zadnje 3 god ja kupujem, prodajem i radim sa strojevima kod kuce, te ih popravljam, stari ne zna i ne zeli znati. Tomosove masine sam sastavljao iz dijelova, svi iz okolnih sela kod mene voze trimere, motorke, tomose i sve slicne strojeve na popravak. Onda kad cujem "sta mali zna" , ili "mali nema pojma" digne mi se kosa na glavi.
 

mranderson

Član
Tu od
26 Ruj 2016
Poruka
135
putnicara ne se ljutiti. Mislim s pravom se ljutiš, makar s druge strane, ne zamjeriti nama starijima. Naime, gledam tu današnju decu pa niti si tenisice ne znaju zavezati! Gela u kosi imaju za 2-3 godine u jednom danu, naparfemani, visoki, čovjek bi pomislil i jaki, ali kad treba nekaj delati nema niti jednog jedinog nigde blizu! I to kad dojdu nekaj delat, bolje je da i nisu došli :icon_wink:

putnicara tebi svaka čast! Bravo, ali hebat ga, malo vas je takvih!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,360
Rekel bi da je to pretežak plug za tvoj traktor, a i, čini mi se, da bi to bilo neisplativo.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,283
Ja koliko vidim tu se nemože greda skinut da ostanu 2 brazde. Ja svog olta mogu rastaviti da bude 2 brazde, a može i 1br, sve se rastavlja i sastavlja.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Taj Huard vrijedi samo na kile,pa to je sve pošvasano, tko zna dal je uopće u centru...
Za dobar plug se isplati malo odriješiti kesu, razlike su ogromne!
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,861
Opet smo kod sijalice ?
Bez veze mi je zvati za dijelove kad neznam točnu seriju pluga. Za skračenje imam malo veču brusilicu i reznu ploču a recimo da znam ponešto i zavariti.
Mislil sam da netko zna od prilike gdje i koliko bi koštali dijelovi ?
A šta je to povareno i zbrljano osim daski, plazeva i lemeši su ku... ?
Možda nevidim dobro jeli još šta povareno ?
Jedino ako je pomotan onda stvano ne vrijedi osim po kili ali to nemrem vidjeti osim na licu mjesta.
 

Najnoviji postovi

Na vrh