• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,953
6 je 6 :(clap): Jedan rođak ima DF 100 ks šestak a drugi 100 ks četiri celindera oba turbaki ali šestak samo ide i ne čuje brijeg ili dol dok četverocilidraš osjeti svaki breg .
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
870
Ajmo realno 1998. godina pa ima samo 5900 radnih sati??? Pa tko kupuje traktor od 105 konja da mu stoji na dvorištu???

Traktor ima kompjuter i lako je provjeriti svaku sitnicu, a pogotovo radne sate. Prihvaćam opklade;
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Ne znam možda i je realno da ima toliko sati neću ništa tvrditi samo uspoređujem s onim što imam. Recimo na farmi gdje radim john deere je u godini dana nabio preko 2000rs a radi najviše na utovaru u miksericu, a hurlimann 2005. godina koji vuče miksericu ima 15300 rs. S tim da oni rade svaki dan, a ovi po oglasnicima možda nisu radili tako puno ali opet mi se čini malo sati.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,728
ja sam uzel lani od njih, samo malu, 2.5 tone...i dobra...sad jedan dan prepeljal 100 kubika zemlje i niš joj nije...
vjerujem da ima i boljih na tržištu, ali i sam si rekal...cijena je dobra!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,360
Bjež' od toga.
Drži se OLT-ove sijačice, bilo stare SKPR, bilo nove MSK.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,496
Ahh, zadnje gume su pri kraju, a i da nema jos kakvo skriveno iznenđenje, a i to su vec sati da se Dyna otvori...

Nisu ga ovi gore bez veze dali jeftino.

A i kad trgovac tak strucno napise oglas, dosta mi je svega.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,892
Dyna se ne otvara tu baš tak brzo..To je dobar mjenjač koji nema neke dječje bolesti..

Naradio se ovaj traktor i otplatio negdje..Ima ona malo više radnih sati,brojka 1 je sigurno ispred a dalje nije znat..Teško da ima jeftin i dobar traktor iz uvoza..
Mada išao bude on kod nas još dosta dugo..
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,496
Pa išao bude, to je sigurno, samo kazem da ima ulaganja još, pa da to na kraju ne ispadne tak povoljno
A Dyna nije jos za otvarati ali se moze nadati, sve ovisi kakvi ga je kocijaš vozio. Dobar je to mjenjac, provjeren i sve, i dugo ga vec MF ugrađuje
Ali kak i sam kažeš, ima sigurno više sati nego što piše. makar se to može na kompjuteru provjeriti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh