• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ovaj ima skoro sve moguce modele beraca os jednoredni ili dvoredni dodes i biras kaj ti odgovara :D
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
a sta mu se sa fiatom desilo? odakle je to dovukao?
ljudi su ga isli gledat dok je pisalo samo kvar mjenjaca i vidjelo se da nema poluge. tamo su tek vidjeli da nema ni alnaser, kardan p. vuce, rucicu mjenjaca..
sad je to srecom napisao, ali trebao je odmah.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
a sta mu se sa fiatom desilo? odakle je to dovukao?
ljudi su ga isli gledat dok je pisalo samo kvar mjenjaca i vidjelo se da nema poluge. tamo su tek vidjeli da nema ni alnaser, kardan p. vuce, rucicu mjenjaca..
sad je to srecom napisao, ali trebao je odmah.
nisam ni skužio tog fiata..budem saznao više o tome stroju ak koga zanima..mislim nismo baš susjedi.on je u drugom selu.:mrgreen:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
a sta mu se sa fiatom desilo? odakle je to dovukao?
ljudi su ga isli gledat dok je pisalo samo kvar mjenjaca i vidjelo se da nema poluge. tamo su tek vidjeli da nema ni alnaser, kardan p. vuce, rucicu mjenjaca..
sad je to srecom napisao, ali trebao je odmah.

A kaj to sve tak vani stoji stalno ili ih ipak pospremi nekam u sušu..??

ja mislim da je sve vani jer nema nikakvih garaža,al sve on to rasproda dost brzo pa nije to dugo kod njega..:D
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nisam ni skužio tog fiata..budem saznao više o tome stroju ak koga zanima..mislim nismo baš susjedi.on je u drugom selu.:mrgreen:

ma nemoras. nije vise zanimljiv. previse toga fali za te novce..

vidim svima je dosadno pa listaju oglase :mrgreen:

zanimljiv mi je ovaj tindin 7341, nije izblijedio. nisam jos niti jednog vidio sa tako zdravom bojom. jel to farbano ili im salju kvalitetnije traktore?
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
ma nemoras. nije vise zanimljiv. previse toga fali za te novce..

vidim svima je dosadno pa listaju oglase :mrgreen:

zanimljiv mi je ovaj tindin 7341, nije izblijedio. nisam jos niti jednog vidio sa tako zdravom bojom. jel to farbano ili im salju kvalitetnije traktore?

ima sačuvane mašine ja sam kod njega uzeo mf ! ne dovozi bilo šta ali ima i dobru šminku neka mjesta i ofarba npr stepenice i gdje idu tegovi. Haubu izgleda da polira pa dobije sjaj
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Gledam ovoga 7341 zetora, Moje mišljenje je da je traktor 100% farban, previše se sjaji, a i ova naljepnica super turbo nije na istom mjestu kao na ostalima. Koliko vidim nema zračnog sistema, jedan par izvoda za kipu, drugi mi se čini da je naknadno stavljan, a u kabini na onoj ručki od kipe namontirana jedna vrsta yoistika kao što sam već vidio na nekima. Nema prednjih blatobrana i nove su prve gume, tako da je na traktoru vjerojatno bio utovarivač. Ali sve u svemu ne izgleda loše.
 
Posljednje uređivanje:

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Bio je na farbanju 100 posto zato što je naljepnica prenisko,a bio je u oglasu bez slike onda ga je obriso i izgleda je čeko da ga ofarbaju pa da ga poslika.Sutra ču baš poslate-mail i pitat ga zašt nema one crne plastike na blatobranima,kolko ga je izašlo farbanje hehe.I ja cjeli dan listam oglase
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
jako dobre strojeve ima, slazem se. ali se i trudi oko sminkanja. na slikama nema niti trunke zamazanog. dok sam bio gledati kod njega, na podu su novine da se ne zamaze. ali da farba, farba. kao i svi..
 

Najnoviji postovi

Na vrh