• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Ma samo farbanje i šminkanje i nije loše.Zanima me da li puno prčka oko radnih sati i motora....
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
to vjerojatno zna samo on. mi mozemo nagadjat. a vjerujem da jednako nagadjamo :lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sigurno je dobio jaja pod racun pa sad ima i jaja za prodaju :lol::lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E kolega, nema tu puno dilama, Fiat je Fiat, pojam je to od traktora i nema se tu kaj puno pričati, pa je i cijena takva ;)

Ima još i na njuškali jedan 110-90 DT i taj 65-94, to su mi favoriti trenutno.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
E kolega, nema tu puno dilama, Fiat je Fiat, pojam je to od traktora i nema se tu kaj puno pričati, pa je i cijena takva ;)

Ima još i na njuškali jedan 110-90 DT i taj 65-94, to su mi favoriti trenutno.

misliš na ovoga...http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-fiatagri-110-90-oglas-6670319

lepo zgleda na oko,premda sumnjam da su radni sati orginal i farban je komplet te još hrpu sitnica je slagano...treba to vidjeti,ali po meni prije svega ide ona stara "zvana glanac,znutra jarac" ...nevolim farbane i šminkane stare traktore jer se s time obično sakrivaju razni nedostaci koji koštaju puno novaca...tak da...neznam...:scratch
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E da, mislim baš na toga...čuj to je sve rizik oko polovne kupovine, kak te sreća oće.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
E kolega, nema tu puno dilama, Fiat je Fiat, pojam je to od traktora i nema se tu kaj puno pričati, pa je i cijena takva ;)

Ima još i na njuškali jedan 110-90 DT i taj 65-94, to su mi favoriti trenutno.

to je selo do sela, susjedi su si taj 110 i 65 ali nemaju veze jedan s drugim, ovaj 65 je takav odkada ga je prije 2 -3godine kupio, ljep je ali nemam posla za njega trenuto da dam te novce za njega, a 110 jee isto OK, ako imaš kakvih prigovora ona to napišite da vidimo, teško je po slikama suditi, to su po mnei ludosti, jer imam dosta godina a gledao sam i slušao svašta a i na žalost iskusio, pa prema tome ,,, uvijek je najvrednija ; zovi pitaj i dođi vidjeti,,, svoje vremeno kada sam radio sa autima (kupi prodaj) sam see zarekao da u Zagorje neću ići pa da mi nude ĐABE a to i nije bez razloga, pređem 200 km preko brda i vukojebina a kraju kao malo udaren auto ima samo jednu zadnju lampu ispravnu, sve u KURCU:supz:

SRETNA NOVA
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma znam kolega, što se tiće ovog 110, predpostavljam da je to traktor od privatnika i da ga je uvezao za sebe i za sebe sredio, takve ja najviše cijenim i od takvih bi se uvijek bez dileme usudio kupiti traktor.
A ovaj 65 mi izgleda na slici u tvorničkom stanju.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
A kakvi su ovo traktori, opčenito kvaliteta i performanse??
Evo baš ovaj model!
http://www.njuskalo.hr/traktori/steyr-94-konja-50-kmh-vrhunskom-stanju-jedinstven-hr-oglas-6761822

Bas za taj model s oglasa neznam ima kod mene jedan 8080 i prosle godine u proljecu je mijenjan dihtug glave klipovi i cilindri su ko novi nikakvih risova ni garezi a sati ima jako puno oko 20t rs a drugi je kupljen novi prije 6-7 mj neznam koji broj samo znam da je 85ks ima vec nekih oko 700rs i covjek je prezadovoljan nemoze ga prehvalit i jako lijepo izgleda!!!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Ljep traktor,al nije mi jasno zakaj je tak dugo na oglasu,više od 2 godine:scratch

Steyr mi je jedno vrijeme bio želja,ali kad sam provozio par komada odustao.Konkretno radi se o 8120 i 8130,pretromi za moj ukus..Al kvaliteta traktora je na visokom nivou..

Kak misliš pretromi??
 

Najnoviji postovi

Na vrh