• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Piše na stranici na Facebooku da su napali hakeri i da pokušavaju ukloniti to
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
SVE JE U BANANI,evo moj komp malo malo pa nešto šteka jer je mreža puna viroza i svako malo šteka a još dodamo instalaciju od operatera,ništa za čuditi:vragek::vragek:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Da, samo kaj naši imaju vodeno hlađen motor, ali ovi kaj sam dao podatke su prave zvijeri, ima jedan kod mene u okolici, traktor radi i radi...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I meni se baš sviđa taj Steyr, fali mu samo prednja hidraulika da bude kompletan. Volio bi ga imati u dvorištu radije nego novog JD-a!!
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
A ne jbt,baš je po mojoj mjeri.
Vec ga vidim za zetorom,nista,idem ja vidjet plug :D
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
baš i mene zanima,daj ga malo poslikaj,još nisam nikad vidio imt okretač,i malo izmjeri visinu pluga i razmak između brazdi
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Naravno,bez metra nikud,da vidim ako mjere pasu,da nije aus winkl.
 

Najnoviji postovi

Na vrh