• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nisam primjetio. svasta.. :rolleyess:
razliciti brojevi telefona, razlicita mjesta, oba oglasivaca imaju vise oglasa. nebi trebala biti muljaza. hm..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
nisam primjetio. svasta.. :rolleyess:
razliciti brojevi telefona, razlicita mjesta, oba oglasivaca imaju vise oglasa. nebi trebala biti muljaza. hm..

Jedino se mozda ovom drugom nije sad dalo slikat pa si je malo posudio slike:rolfer::rolfer:
 
B

Bobo

Guest
A da ne bi bilo da decki prodaju jedan te isti plug, samo sto je u slucaju skupljeg "plug kod kuma" pa da ga nazove da li mogu doci i tako... ovaj uzima proviziju od 1000kn sto je nasao kupca i to je to...

A i lako je moguce da je to lukava taktika zavaravanja kupaca...

Jedan prodaje plug sa slabim opisom i losim slikama za 7500kn a ima na drugom mjestu fino poslikan plug vidi se vecina onog sto bi se trebal ovidjeti i 1000kn je jeftiniji, idem kod njega a ovog za 7500 ko sisa... ;)
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
OoOoOoOoooooo mama mia.....:!: Takvog baš tražim, ali gde baš sada kad nemam novce trenutno!!!!!!
A dok ja bikove u 3. mj. prodam nebude ga sigurno više bilo!!!!:rolleyess:

Mjenjaj bikove za plug, daj mu kaparu ili nekaj slično...
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
ima raznih specijalaca imao sam neki aparat za varenje koji mi nije trebao i dam ja njega na njuškalo kada javi se neki tip i kaže da je iz Knina i da je blizu moje kuće da dolazi po aparat, a ja u šumi i naravno tada ništa od trgovine, kada za jedno 7 dana na njuškalu isti aparat ali jeftiniji i zove on mene ponovo da mu ga pošaljm poštom i da spustim cjneu jer kao ima na njuškalu za 200 kn manje, ma rekoh ako je tako onda kupi tog i gotovo, spustio sam ti prije i to je to kako sam rekao i prodam ja njemu aparat i za par dana i taj oglas se skine sa njuškala hahahahaahhaha
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sva sreća pa nije čovjek toliko glup kad kupuje da na dva različita mjesta vidi jedan te isti plug...mislim stvarno, kaj s tim mogu postići. Ako varaju varaju sami sebe, sami sebi izbijaju cjenu, a kupcu paše da je što jeftinije.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Samo ti se zna desit da vidis po slici odes pogledat kad uzivo to izgleda sasvim drugacije a ti napravis vise stotina km uzalud!!!
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
imao rabeverk,taj plug zaore bilo koji imt plug koji i tak nije plug,malo je teži za vleči ali lepše radi
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Sviđa mi se baš zbog toga što je jak,masivan.
A ovi federi,je da nama baš i ne trebaju,ali šta sad kad su tu.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Dino to je nepotrebno taki jaki plug za traktore do 100ks,nemožeš ti potrgat ni moga vogela,koji je slabiji od ovoga.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Nemoj 2 puta rec ;)
cuj,nije samo zbog te rame.
a i ne brinem se,nosio bi ga bez problema.
nego je i 3x14 sto mi odgovara,ima dobre deflektore,sto mi je pod obavezno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh