• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe toga samea sam sad ja malo prije gledal i htjeg ga postaviti ovdje :D ala ga ima prave prednje gume:lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajkula nebi reko da pasu djelovi od dajca jer je talijanski motor od same original kao na mom lambu

susjed je imao takvog od 70 ks,kupovali su sklopove u Austriji i mislim da je pasalo od Deuteza,žao mi kao đukeli što nisam kupio tog Samea od njega,promjenio je nekoliko vlasnika i onda se smirio u N Rači mislim,dobro nebudem tvrdio da pašu ali traktor je bio okretan i imao zgodan mjenjač:partyman::partyman:
 

matija754dt

Član
Tu od
5 Pro 2011
Poruka
137
susjed je imao takvog od 70 ks,kupovali su sklopove u Austriji i mislim da je pasalo od Deuteza,žao mi kao đukeli što nisam kupio tog Samea od njega,promjenio je nekoliko vlasnika i onda se smirio u N Rači mislim,dobro nebudem tvrdio da pašu ali traktor je bio okretan i imao zgodan mjenjač:partyman::partyman:

vidio sam taj traktor u rači par puta, a moguce da je mozda ima koja serija deutza pa pasu djelovi
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovaj same se i meni sviđa, gore još fali samo prednji utovarivač i traktor je zvjer!
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Pozuri se dok te nisam preduhtio ;)
ili ga uzmi na probu pa mu doneseš novce kad prodaš bikove :lol:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
OoOoOoOoooooo mama mia.....:!: Takvog baš tražim, ali gde baš sada kad nemam novce trenutno!!!!!!
A dok ja bikove u 3. mj. prodam nebude ga sigurno više bilo!!!!:rolleyess:

Takvog istog samo bez kotaca imam i ja doma i ako bude sila prodam ti ga za iste novce, toliko sam i ja dao
 
B

Bobo

Guest
Takvog istog samo bez kotaca imam i ja doma i ako bude sila prodam ti ga za iste novce, toliko sam i ja dao

Jel nije tvoj 3x16" ? A cime ce Brenka orati ako prodas "naj bolji plug na svijetu" ?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pozuri se dok te nisam preduhtio ;)
ili ga uzmi na probu pa mu doneseš novce kad prodaš bikove :lol:

Zakapari ga ti, ja ga otkupim od tebe dok se prodaju bikovi.
Nije to plug za tvog Zetora!!!:lol:

Takvog istog samo bez kotaca imam i ja doma i ako bude sila prodam ti ga za iste novce, toliko sam i ja dao
Isto pitanje ko i Bobo imam, jel nije 3x16"?
To bi bilo malo previše za Samčinu! A i bez kotača mora biti 500 kn jeftiniji:weedman:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Da moj je 3x16", a Brenka je u mirovini mozda dobije tanjuracu i to je uz utovarivac za nju dost. Ima ovih plugova da se naci.
 

Najnoviji postovi

Na vrh