• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
to su navodno traktori "isti" ko imt samo kaj se proizvode u indiji a i nešto su kvalitetniji od imt-a..tak sam bar čul
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Tafe je extra traktor.
Ima kolega TAFE DI 42, znači kola iz van a gotovo identična IMT-u 539, okretnost, preglednost, ali motor puno življi i bolji, jači, SUH ko barut, ima 8+2 mjenjač, dobru i jaču hidrauliku i sve 4 radijalne gume, s time da su zadnje 12.4R28.
Sve u svemu, traktor puca od snage i ide ko zvrk!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ŠANANA...
bu te Bakov naganjal ak prati forum!
KVARIŠ MU BIZNIS!!!

Ma more mi da ne velim kaj....nit sem ikad bil, nit ikad budem njegova mušterija.
Radije bi po stroja išel na kraj sveta nego od njega kupil!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe al ga imaš kaj i videti u tom traktoru..malo mi je bezveze ipak stavljat takve slike to bi ja prije rekel da je kur*enje u takvom traktoru a ne slikanje
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
hehe al ga imaš kaj i videti u tom traktoru..malo mi je bezveze ipak stavljat takve slike to bi ja prije rekel da je kur*enje u takvom traktoru a ne slikanje

a nemojte ljudi biti jalni..vidite da mu "dolikuje" se sjedi u takvom stroju:gitarist:
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
Ma more mi da ne velim kaj....nit sem ikad bil, nit ikad budem njegova mušterija.
Radije bi po stroja išel na kraj sveta nego od njega kupil!

ja sam kupio rolo balirku kod njega prije 6 godina i nemam nikakvog prigovor točnije on je bio posrednik vlasnik je umro a sin dovezao njemu da proda ali sam vidio da mu traktori nisu nešto da ih farba i slaže
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Decki pronarke 10t vise nema u oglasu... nije bila niti tjedan dana:roll:
Ko god da je kupio ja mu cestitam!
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,293
bome ima prave makine a i strojeve..

ima na kupu oko cca milijon i osamsto. bome lepi novci


MASSEY FERGUSON 8150

taj je došao iz kutine u naš kraj i koliko čujem getriba ga zeza i to opako. koliko čujem od drugih da je več 2 puta bio raskapan u kratko vrijeme zbog getribe
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kombajn je kao bomboncic. da malo korigira cijenu vjerujem da bi odavno bi vec otisao.
 

Najnoviji postovi

Na vrh