• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
jedino kad ga uslikaš onda je em premala slika em nemreš videti bolje ostale slike... mislim ipak da je bolje dok se stavi link oglasa..
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Mislim da je to taj Mexički JD i zato ima taku malu cijenu. A samo neznam kakva je kvaliteta,tog stroja,izgleda da slaba pošto je tak jeftin a traktor je praktički nov ako je 2008god

ima u KOnčanici Tomašek tok Meksičkog JD i nema nikakvih zamjerki osim Goodyear dijagonalnih guma koji se na prednjoj osoini skoro čelestone, pitaj starog, on da pozna jer je isto svirac,, a sigurno je bolji od Zetora

- ako se brzo izriše ili je prodan ili lažan oglas, nakon "Provjerenog" od neki dan na Novoj tv malo su na njuškalu počeli biti sumnjičavi prema takvim oglasima i brišu ih :prayer:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Pa bilo je i vrijeme da malo vise paze na oglase jer bilo je svakakvih oglasa!!!!!!
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Pa bilo je i vrijeme da malo vise paze na oglase jer bilo je svakakvih oglasa!!!!!!

pa jasno da su suogovorni i oni su lopovi probaj u istu rubriku npr. "poloprivredni strojevi" dati više od 10 oglasa sa istog mejla, zvati će te i tražiti 380 kn mjesećno bez ikakve odgovrnosti

- milion puta sam prodavao i dan danas prodajem na Njuškalu, naručivao sam robu i svaki puta je sve prošlo OK nikada mi nije padalo na pamet da kupim Iphone 5 za 900 kn, ljudi su lakomi i naivni i zato lako popuše
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
ima u KOnčanici Tomašek tok Meksičkog JD i nema nikakvih zamjerki osim Goodyear dijagonalnih guma koji se na prednjoj osoini skoro čelestone, pitaj starog, on da pozna jer je isto svirac,, a sigurno je bolji od Zetora

- ako se brzo izriše ili je prodan ili lažan oglas, nakon "Provjerenog" od neki dan na Novoj tv malo su na njuškalu počeli biti sumnjičavi prema takvim oglasima i brišu ih :prayer:

Da znam pričo mi stari za njega oni skupa sviraju,kak ti poznaš mene i moga staroga
a nez sve mi se čini da nebi taj jd bio i ko neki kinez
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma ja isto imam nekoliko oglasa na njuskalu i stalno se nesto kupuje i trampa i ja sam uvijek zadovoljan i moji kupci su zadovolji ako mi se kasnije jave i nikad nisam imo problema ja za svoje oglase uvijek napisem kakvo stanje je i to je to meni su samo par puta brisali oglas radi tog sta nisam napiso stvarnu cijenu a takvih je pola oglasa na njuskalu i niko ih ne brise ma lopovi su postali skroz daj pare pa ce tvoj oglas bit istaknut bandas jedna:axe:
Ma ja za takve oglase koji su mizeria kao primjer sta si naveo samo nalazak proba papiri i tek tad isplata
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Da znam pričo mi stari za njega oni skupa sviraju,kak ti poznaš mene i moga staroga
a nez sve mi se čini da nebi taj jd bio i ko neki kinez

ma kakav kinez :finga: hahahaha, dobar je to stroj sama mehanika
šaljem ti PM
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
bučo tak je i kod mene.. lijepo napišem u kakvom je stanju i isto nikad problema..samo mi nekad deaktiviraju oglas jer napišemmalu cjenu a u oglasu lijepo piše "oko cjene dogovor"..i dok vidim da su mi deaktivirali mislim si pa koj k.... si sad meni deaktiviral a drugima ostaviš.. i uvijek zadovoljni kupci jedino do sad me zval jedan kaj sam mu prodal traktora i to samo kaj je pital za kaj je koja komanda jer je zabil pitati dok je još bil kod mene ali kaže da je zadovoljan z njim..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
bučo tak je i kod mene.. lijepo napišem u kakvom je stanju i isto nikad problema..samo mi nekad deaktiviraju oglas jer napišemmalu cjenu a u oglasu lijepo piše "oko cjene dogovor"..i dok vidim da su mi deaktivirali mislim si pa koj k.... si sad meni deaktiviral a drugima ostaviš.. i uvijek zadovoljni kupci jedino do sad me zval jedan kaj sam mu prodal traktora i to samo kaj je pital za kaj je koja komanda jer je zabil pitati dok je još bil kod mene ali kaže da je zadovoljan z njim..

To i mene zivcira ako napisem da je cijena po dogovoru zasto je moj oglas deaktiviran a drugi nisu ja sta saljem postom kasnije se cujem sa svima svi jave kad je stiglo i da je sve u redu!!!!
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
A kako radi sve ostalo?
Koliko bi koštalo da se napravi prava generalka na takvom traktoru?

Na tom motoru nije neka mudrolija radit generalku pošto je zračnjak u pitanju i čak nije neka bolesna cifra...

Nemogu se sad sjetit al mislim da sam plaćal ravno 1000kn za klip specijala i karike koplet za 1 cilindar.
komplet brtve za cijeli motor negdje 250 eur
cijenu letećih se nemogu sjetit al nije neka
hlonanje/brušenje cilindara ovisno o majstoru al nebi smjelo ić preko 50 eur po cilindru = max 300 eur ukupno
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
cjena je jako mala samo ako nije daleko pa zašto ne ako možeš za nekaj iskoristiti...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ovo mi se cini premali novci za to sve vise bi dobio na otpadu pod staro zaljezo nego ovak!!!
Sumljiv mi je ovaj oglas!!
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,658
Ovo mi se cini premali novci za to sve vise bi dobio na otpadu pod staro zaljezo nego ovak!!!
Sumljiv mi je ovaj oglas!!
kaj nevidite gdje je to..čak na Viru.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
kaj nevidite gdje je to..čak na Viru.

to je znak da bi mogla bit muljaza sta ce njima ralica tamo i posipac a sta se tice da je stvarno to mozes komotno nekog platit da ti dofura to i da sredis jednu ralicu i posipac i prodas ostalo ti ostane i pokrijes sve troskove!!
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,658
to je znak da bi mogla bit muljaza sta ce njima ralica tamo i posipac a sta se tice da je stvarno to mozes komotno nekog platit da ti dofura to i da sredis jednu ralicu i posipac i prodas ostalo ti ostane i pokrijes sve troskove!!
zato sam napisao tko ima prevoz, jer tu treba i dizalica..a možda čovjek dobio u kompenzaciji u svakom slučaju zanimljiv za onog slavonca s njuškala koji prodaje i mjenja sve i svašta, netko će zaraditi, ali ovaj posipač bi se dao preurediti za kalcifert jer taj stroj je skupi ko sam vrag.I nebi rekao da je muljaža jer čovjek ima i druge oglase, sve teški strojevi za iskop.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
zato sam napisao tko ima prevoz, jer tu treba i dizalica..a možda čovjek dobio u kompenzaciji u svakom slučaju zanimljiv za onog slavonca s njuškala koji prodaje i mjenja sve i svašta, netko će zaraditi, ali ovaj posipač bi se dao preurediti za kalcifert jer taj stroj je skupi ko sam vrag.

Ma sve to stoji ja da imam kamion ja bi momentalno iso po to ako je istinit oglas jer samo malo poslozit i pofarbat i dobivas 4000 eura samo tak za sve!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh