• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Kaj mi možete reći o ovome traktoru??
http://www.njuskalo.hr/traktori/international-ihc-744-oglas-3506678

Pratim ga več više godinu dana na njuškalu i stalno je gore, par dana ga nebude po isteku oglasa i začas je opet gore.
Dal netko možda poznaje dotičnog vlasnika (švercera)??

Piše u oglasu 1985.g., a na konedati čitam da su se proizvodili od 1975.-do 1980.g. sad mi je to malo čudno, možda ima novijih modela?

Trebam neke konkretne informacije ako slučajno netko nešto zna, molio bi ga da napiše (može i na PP) da se odlučim da ga odem pogledati več jednom, možda bi ga i kupio.

Ma nemoj si to kupovat..Rađe gledaj nekaj kaj ima duplu vuču,da ovaj ima duplu vuču onda je to druga priča več,isplatilo bi ga kupovat..
To je samo moje mišljenje,pošto znam da imaš 565 a ovo ti je skoro isti traktor...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
zašto su mu gume na zadnjoj osovini okrenute obratno mislim na ripne

zato što je gurao veliku prikolicu tandemku vjerovatno, na silažu,pa da bolje ide,a i gume se manje troše...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da krenem po redu...:)

ko duša...ko duša čovek!

Patiš ti na staru mehaniku, čvrstu nepoderivu!

mislim da s tim potezom nebi nikaj napravil...
treba ti traktor 70-90 ks s prednjom vučom i utovarivač poželjan...kraj priče
eto, moje mišljenje...
heheh..ko duša...da...da:icon_eyes:

Patim ja na takve traktore, to priznam, stara njemačka mehanika:icon_super:
E sad, dal nekaj bi napravil ili nebi otom-potom dobil bi malo jačeg traktora, daleko boljeg nego IMT i prednji utovarivač kaj mi treba za gnoj i bale.
Istina je i to da mi treba jedno 75 ks s prednjom vučom i utovarivačem, ali za tak nekaj iz 90.-tih godina proizvodnje bi moral izdvojiti minimalno 75.-80.000 kn, a te novce nikak nemrem skupiti.
Kolefga, tvoj mišljenje uvijek cijenim, a znaš i sam kak ja razmišljam i s kakvim novcima raspolažem, znači največi problem opet novci. Mogel bi skupiti do 45-50.000 kn da promjenim traktor, al od toga više trenutno ne.

Djelim mišljene sa kolegom Belec.
Jest da je to nepoderiv stroj poput mog steyr-a,ali ako ti nekad nesto ode,zaboljet cete glava,nije to imt ili zetor.
A i kada bi ga uzeo,imao bi po snazi gotovo isti traktor kao 565,samo finiji jel.
Uzmi nesto sa prednjom vucom,neces zaliti...
Moj kum me najviše inspirira na te Internationale, ide on dosta u njemačku i veli da nek se za djelove najmanje sekiram, da toga uvijek ima i bude.
Meni treba i dalje jedna traktor u rangu 565, 65-75 ks, nazovima ga "srednji" traktor na gospodarstvu, baš isključivo zbog svih onih poslova za koje je Same prevelik, a 539 i 540 preslabi! I ja bi radiej da je prednja vuča, ali sve ovisi o financijama.

Ma nemoj si to kupovat..Rađe gledaj nekaj kaj ima duplu vuču,da ovaj ima duplu vuču onda je to druga priča več,isplatilo bi ga kupovat..
To je samo moje mišljenje,pošto znam da imaš 565 a ovo ti je skoro isti traktor...
Moram se prvo dobro informirati u vezi tog traktora, da nije kakva prodaja mačka u vreći i da ja fino nasjednem...
I treba mi skoro isti traktor, to sam več gore objasnio, a sad prva vuča bude ili ne...

Da se pita moj stari, onda obavezno FENDT, to su za njega NAJ-traktori :)
Al ovaj nit kabinu nema, to si neču u dvorištu, a staro ko biblija :)
 
Posljednje uređivanje:

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
El nisi razmišljao da se riješiš jednoga traktora kojega najmanje koristiš,ili zamjenio 565 za nekoga od 65-75ks
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Da se pita moj stari, onda obavezno FENDT, to su za njega NAJ-traktori :)
Al ovaj nit kabinu nema, to si neču u dvorištu, a staro ko biblija :)

Dok bu tvoj tatek većinu vremena doma onda bi se pital, ovak ne
ili grešim možda??

znam da ti je problem za pare, sima je tak nekak slično...al onda netreba srljati i kupovati te kao "stare dobre taktore"
ko zna na kaj naletiš...morti ga buš saki dan šarafil-znaš kak to zgleda ne?

bolje teraj 565 dok ide, a dok se malo nekaj okrene, neka para malo jača zemeš PROVERENOGA traktora za kojem znaš da nebuš spušil i ONDA TI BU SRCE NA MESTU...

a ovak buš na mukama ak si najdeš traktora ko i 565...nikakav potez to neje!
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Dok bu tvoj tatek većinu vremena doma onda bi se pital, ovak ne
ili grešim možda??

znam da ti je problem za pare, sima je tak nekak slično...al onda netreba srljati i kupovati te kao "stare dobre taktore"
ko zna na kaj naletiš...morti ga buš saki dan šarafil-znaš kak to zgleda ne?

bolje teraj 565 dok ide, a dok se malo nekaj okrene, neka para malo jača zemeš PROVERENOGA traktora za kojem znaš da nebuš spušil i ONDA TI BU SRCE NA MESTU...

a ovak buš na mukama ak si najdeš traktora ko i 565...nikakav potez to neje!

upravo tak :tractor:
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Najbolje uzmi novog :icon_surprised:

Antonio, po mogućnosti Lindnera Geotrac 65 sa svom mogućom opremom i Hauer utovarivačom za nekih 110 iljad evra

ipak realno razmišljamo...nikaj od novoga traktora!

ili možda ipak novi Eurowolf???ili YTO??
čekamo ŠANANU da ovo s oduševljenjem kometiše!
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
A slušaj gledal, sam ga 70 ks, lijep traktorčić, ali stari se ipak okrenul
JD-u.
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
A slušaj gledal, sam ga 70 ks, lijep traktorčić, ali stari se ipak okrenul
JD-u.

U uvjetima ko more, zakaj ne?
Gazdi na volju...

ali ovo je ipak "realnija" situacija i u obzir dolazi samo provjereni,neprecjenjeni, polovni i kvalitetni traktor!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa opet po redu... :)

Zbod čega isti kao 565, ako to već imaš?
Kao što sam več napisao treba mi traktor te snage na gospodarstvu zbog poslova za koje je Same prevelik, a 539 i 540 preslabi! To je opravdan razlog, kaj ne?

El nisi razmišljao da se riješiš jednoga traktora kojega najmanje koristiš,ili zamjenio 565 za nekoga od 65-75ks
Ove male traktore 539 i 540 ne diram, oni su mi iskoristivi u svim ovim sitnim poslovima :) 539 je nov kupljen i dobar je traktor, a 540 sam sredio za sebe i nemam ga računa prodati jer nije na cijeni.
A upravo i je cilj zamjeniti 565 s nekim traktorom 65-75 ks koji bi imao utovarivač na sebi.

Dok bu tvoj tatek većinu vremena doma onda bi se pital, ovak ne
ili grešim možda??

znam da ti je problem za pare, sima je tak nekak slično...al onda netreba srljati i kupovati te kao "stare dobre taktore"
ko zna na kaj naletiš...morti ga buš saki dan šarafil-znaš kak to zgleda ne?

bolje teraj 565 dok ide, a dok se malo nekaj okrene, neka para malo jača zemeš PROVERENOGA traktora za kojem znaš da nebuš spušil i ONDA TI BU SRCE NA MESTU...

a ovak buš na mukama ak si najdeš traktora ko i 565...nikakav potez to neje!
Zato sam napisal da se pita, ali se NE PITA, ja sem ipak svoj gazda :) hehe, tako da negrešiš ni malo!
To je rizik kupiti tak nekj polovno i staro, more bit sve najbolje, a more biti 100 problema kasnije, toga sam svjestan.
Znaš v kakvem je stanju 565 i da mi treba 2.000€ da ga sredim tip top, al onda neide iz dvorišta više. I opet imam stari traktor bez prednje vuče na koji nemam mogučnos deti prednjeg utovarivača jer bi se raspal pod njem :)

Antonio, po mogućnosti Lindnera Geotrac 65 sa svom mogućom opremom i Hauer utovarivačom za nekih 110 iljad evra

ipak realno razmišljamo...nikaj od novoga traktora!

ili možda ipak novi Eurowolf???ili YTO??
čekamo ŠANANU da ovo s oduševljenjem kometiše!
Eh LINDNER, to si malo morem samo maštati :)
Kineze mi ne spominji, sve se bojim kaj bude s ovim Eurowolfom dok krene u prolječe na polje :D Onda radije stari international, deutz, fendt nego nova kina!
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh