• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ovaj zetor ima jedno 5-600 r/h sigurno, onda su ga prefarbali i stavili drugi sat i na tom satu ima 1500r/h.
 

Mister No

Član
Tu od
26 Svi 2007
Poruka
368

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
a i malo mi previše izgleda izlizana farba na papučama i ručici mjenjača za te radne sate...:(think):


I meni...a i gume zadnje!
Hmm...ima on 1000 više neg kaj piše...
 
B

bosniahos

Guest
Tako sam ja išal kupovat motor u Međimurje,Mogal bi i stavit slike koje je tip stavil.Prvo što smo ga upitali a gdi je motor kojeg prodajete,imate dva.Koji je to foto shop bia.Kasnije sam uvečal slike i ništa nije bilo isto osim naljepnice i air brusha.Prodavac je bil stoposto siguran da če mi utrapit kršinu čak je i digal cinu za nekoliko sto Eu.Bilo koje vozilo koje se kupuje preko virtualnih medija treba držat samo kao misao vodilja,stvarnost je druga.
 
N

Nevjernik

Guest
Sigurno valja ovaj IMT kad ga već prodaje,i ima on 335rs ali na drugome satu,od Zetora,a pitanje kolko ima na originalnome satu

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-imt-550.11-oglas-6310044

Evo jedan JD-Zetor i tu se lijepo vidi gdje je smiješten reverzer

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-zetor-7340-john-deere-imt-oglas-7038628

Ima svakakvih toliko dođe nov možda ga je uzeo dobio povrat poreza pa bi sad zaradio.
A ovaj što ima zetora najeo se ludih gljiva za prešu traži 8000 eura ludak.
Pa kupiš rolo za te novce.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sigurno valja ovaj IMT kad ga već prodaje,i ima on 335rs ali na drugome satu,od Zetora,a pitanje kolko ima na originalnome satu

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-imt-550.11-oglas-6310044

Evo jedan JD-Zetor i tu se lijepo vidi gdje je smiješten reverzer

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-zetor-7340-john-deere-imt-oglas-7038628

Dado, sve ti je to original kaj vidiš na tom 550.11
Gore je perkins motor i sigurno je dobar i daleko bolji traktor od običnog 549.
To je nov traktor, mislim da se 550.11 krenuo proizvodit unazad 3 god. I sigurno ima te sate.

Ako pogledaš i ostale oglase od čovjeka vidjet ćeš sve skoro nove strojeve. Vjerujem da taj 550.11 nije radio na zemlji, možda transport, odvoz pitke vode po tim tamo selima.
Ustvari gdje i bi na tom kamenjaru natuko radne sate :D

Ima čovjek i Zetora večeg 63 ili 7341, vidi se na slikama skupa s onom kocka balirkom i kod malog 539.
Vidi se da čovjek pomalo rasprodaje sve!

Taj 550.11 je moj favorit kod IMT traktora i bila bi to dobra kupovina, još malo spustiti cijenu i dobiješ novi tamana razrađen traktor :)
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
zašto onda ima sat od zetora,dali to ima original tako ili?

Da, taj model ti ima sve original tak. Gore je ORIGINAL Perkins motor i valjda je zetorov sat štimao prema motoru da se stavi u traktor.

Ustvari nije to Zetorov sat, to je sat koj ise samo proizvodi za Zetorove modele, a isto tako može i na druge traktore što se vidi iz priloženog ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E to neznam, nemam iskustva, a i nema ga nitko u mom kraju.
Opće je poznato da je perkins malo veći potrošač, no i ne mora biti, ako se sve dobro uskladi...
Ipak je ovo 3 cil., nemože on baš toliko gutati. Staviš mu 2x12" i samo piči.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Cuo sam da dosta trose ti traktori

massey 253,,,
3 cilinda uopće nema veliku potrošnju doduše kod nas nije nikada orao, transpor, košnja livade, baliranje ˙(kockaste male bale) omotać) i dr. lagane poslove, okretan, brz, živ na gasu, lagan na volanu i mjenjaču, i malo teži i bolji od 549 ali naravno to je klasa iznad i o tome se nema šta puno raspravljat, Rizman je imao 365 isti traktor ali sa turbom, prodao je utovarivać nekome sa foruma, a izgleda da je i traktor otišao nema ga u ogasima
 

Najnoviji postovi

Na vrh