• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ima jedan u selu IMT 550.10 negdje oko 2005god. stari dedo ga je kupio samo radi hidrauličnoga volana,a u dvoju još ima 533 i 549,neznam puno o tom 550.10 samo sam ćuo da ima veću potrošnju od 549.
Taj MF 365 kod Rizmana je bio traktorić i pol motor 3cil sa turbom,ja sam ga gledao i imao je utovarivać sa 4cilindra doduže malo velik za taj traktor ali oke. Taj utovariać je kupio Matiacase sa foruma.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Neplašim se ja te potrošnje za 550.11. Za ovo što bi kod mene radio trošio bi ko upaljač, samo da je para, ja bi ga dotero doma, jer sad uzimat novo iz IMT-a, nije sigurna kupovina.
 
N

Nevjernik

Guest
Ma nije poljoprivreda sigurna više riskirat dati tolike novce i nećeš ga odplatiti.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma nije poljoprivreda sigurna više riskirat dati tolike novce i nećeš ga odplatiti.

To je istina, treba održavati postoječe i nadati se nekim boljim vremenima.
 
N

Nevjernik

Guest
To je istina, treba održavati postoječe i nadati se nekim boljim vremenima.

A bome radje uzmem jeftino polovno pa neces ni izgubit nista.
Da ti i stoji u dvoru nije ti žao.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
sta je ovaj radio da je toliko podero gume a i zadnji točkovi kao da nisu njegovi,a ali sve u svemu nije mnogo $$$
http://www.njuskalo.hr/traktori/hurlimann-xt-105-dt-oglas-7050980

Taj traktor je imao utovarivač naprijed..Prije je bio 2km od mojeg sela i onda je prodan nekamo a sad vidim gdje je..Prednji most mu je bio slomljen i trebalo je oko 30 000kn da se popravi ali gazda to nije imao pa je traktor stajao više od 5 godina ali eto neko ga kupio ali izgleda da se mu nije posrečilo pa prodaje dalje..Zadnje gume je imao široke ali su mjenjane za te uske gume.
Taj traktor se naradio dosta,mada je više stajao zbog kvara ali kad je radio nije se gasio dan i noć..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sad je par kilometara od mene za proslu godinu sam siguran da je cijelo vrijeme bio pod balirkom a za pretplosu godinu nisam siguran jel i bio kod ovog lik je prosle godine kosio vodozastitna podrucja u zg i okolici i to je sve s njim balirao ima jos i ursusa 1224 zetora 5211 i torpeda cini mi se 45-u i par kamiona on kupi pa prodaje dok ne proda radi s njima!!
Vidi ima jos oglasa ima i ursusa u oglasu i par auta i kamiona!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
jel zna netko nešto o ovom fiatu?

http://www.njuskalo.hr/traktori/fiat-agri-90-90-oglas-6881891

Interesantan mi je ali u oglasu nije baš nešto definirano što mu je. Mjenjač ajde nije problem riješit ali muči me to što piše da je motor ispravan a nemože se upalit. ??

Pa posudi od nekog alnaser al prije pitaj ga dali mozes doc s alnaserom i probat ga upalit pa ces vidit sta ce ti rec mozda je alnaser skinut bas radi nekog problema s motorom da se nemoze probat uz sve ostale nedostatke i kvarove!!!
Imas nekoliko stranica nazat vise komentara o tom traktoru pa si procitaj!!
 
B

bosniahos

Guest
Tako je posudi alnaser sve dogovori ali najbolje dok mu budeš u blizini kuče tak da nema vrijemena za neku podlost.Ti si taj koji plačaš a i kasnije češ imati nemali trošak.Sad se može sve popravit ako se ima para.A jebate nema ni poluge,čudno_Obavezno prije kupnje posijeti mup,czvh i poreznu da nije terečen.Io bavezno spuštaj cinu i to max.Nije li to iz Trojstva traktor od Čore.Ime sve govori.
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
I onda još stavlja slike da se vidi kaj i kak je radio s njim,mora da je poštenjak pa da odma slikovno pokaže da ga je mučio:(rofl):
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
a stvarno,bas! pa kakvo je to oranje? cemu tak duboko?
nije on htio pokazat da ga je mucio, vec je htio pokazat sta traktor sve moze

e ovaj je pravi al mu fali prednji pogon i utovarivac napred
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-imt-5100-god-proiz-1983-105ks-oglas-7060572
samo sto je uzasno ruzan sa tim kvadratnim svjetlima!!
bokte neki biseri toliko skoro traze za malog fergusona, i to ne puno mladjeg
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Koja je to budaletina. Neznam samo čemu uopče onaj plužič iza kad su gume večinu posla odradile.
 

Najnoviji postovi

Na vrh