• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541

toga najviše hebe cjena..več je jakooo dugo u oglasniku a cjenu nije spustio ni za kunu..išao sam kod njega gledat jednu IMT-ku i usput iz znatiželje smo pogledali malo i njega..traktor stalno stoji vani(bar ga ja viđam svaki put dok idem u zagreb ili iz zagreba) pa je boja dosta apšisana..gume su još u donekle dobrom stanju i u kabini je dosta dobro izgledal bar dok sam ja bio kod njega... palili ga nismo tak da nezz kaj je z motorom i ostalim...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
,

vidio sam ga i sjeo u njega,zbigecan do bola,po onom što sam čuo od jednog forumaša,čovijek daje do održavanja ali ***** mu miša ima prednje bocke a nema vratilo,cijena je sa pdvom,uglavnom traktor izgleda ok,malo su prednje šljape slabije:icon_pray::icon_pray:

Bil sam i ja kod tog gazde u Starom Gradecu, stoji taj traktor skupa s tom prikolicom pred kućom, prodaje sve. Mi smo stali pogledati prikolicu, baš mi se svidjela.
Traktor je stroj, stvarno sve na mjestu. Ima i PVH, nisi ti to dobro videl :icon_winkle:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Aha ŠANANA, opklada u Radler da nema vratilo,postoji mjesto,ima i sat na instrument ploći ali kardan nije napred,ma traktor je ovak na viđeno 5:(clap)::(clap):,obićni 6 bez turba,joj:(y)::(y): ,
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
jel zna netko nešto o ovom fiatu?

http://www.njuskalo.hr/traktori/fiat-agri-90-90-oglas-6881891

Interesantan mi je ali u oglasu nije baš nešto definirano što mu je. Mjenjač ajde nije problem riješit ali muči me to što piše da je motor ispravan a nemože se upalit. ??

daj vrati unazad ima već komentara o tom fiatu,osobno znam gdje se nalazi,u blizini al misčim da ga je netko od članova išao gledati..:(happy):
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
daj vrati unazad ima već komentara o tom fiatu,osobno znam gdje se nalazi,u blizini al misčim da ga je netko od članova išao gledati..:(happy):

ma prekrižil sam ćim sam čul da se radi o prekupcu...

Pričal sam s jednim dobrim majstorm koji veli da se getriba riješi za max 1200 eur uz uvijet da je došlo do havarije zbog izrabljivanja i neki normalni kvar, jer je popravljal takve i zna što bi moglo bit...

da je od vlasnika onda bi se još i uputil u tak nešto.

ovak kad je prekupac sigurno nije samo getriba u pitanju.

thx svejedno
 

mariop

Član
Tu od
14 Kol 2011
Poruka
124
Često ga znam viđat na cesti, vuče je Steyr sa zadnje slike...i o njemu je bilo riječi par stranica unazad :icon_cool:
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Često ga znam viđat na cesti, vuče je Steyr sa zadnje slike...i o njemu je bilo riječi par stranica unazad :icon_cool:

znači u normalno radi? po slikama ok izgleda, a cijena je malo veča, vrijedi toliko?
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
uh kakav krš..to je odličan primjer kak se gazda nebi trebao ponašati prema stroju...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Aha ŠANANA, opklada u Radler da nema vratilo,postoji mjesto,ima i sat na instrument ploći ali kardan nije napred,ma traktor je ovak na viđeno 5:(clap)::(clap):,obićni 6 bez turba,joj:(y)::(y): ,

Bemu misha....sad si me spuntal kolega. Drugi puta dok budem prolazil budem baš stal i POZORNO pogledal da vidim jel ima il nema. A na Radler dođem ja bez obzira, samo nek se malo vrijeme stopi i eto mene :)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Bil sam i ja kod tog gazde u Starom Gradecu, stoji taj traktor skupa s tom prikolicom pred kućom, prodaje sve. Mi smo stali pogledati prikolicu, baš mi se svidjela.
Traktor je stroj, stvarno sve na mjestu. Ima i PVH, nisi ti to dobro videl :icon_winkle:

Kod toga lika mi kupili sijačicu..I uopče ne poštuje dogovor samo mu je bitno da proda i dalje se ne poznamo..Mlad dečko,malo živi u oblacima..

Jedino vidim da ima dobre strojeve na oglasu,da smo imali bolje iskustvo s njim kupili bi još koju mašinu od njega al sad ne stupam u kontakt snjim ni da badava daje..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kod toga lika mi kupili sijačicu..I uopče ne poštuje dogovor samo mu je bitno da proda i dalje se ne poznamo..Mlad dečko,malo živi u oblacima..

Jedino vidim da ima dobre strojeve na oglasu,da smo imali bolje iskustvo s njim kupili bi još koju mašinu od njega al sad ne stupam u kontakt snjim ni da badava daje..

Gdje je bil problem, može i na PP??
 

Najnoviji postovi

Na vrh