• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
el taj DEUTZ ima 80 KS i cak 6 cilindara!? Ili ima motor od nekog drugog?

to je orginal njegov motor...takvoga ima kolega ali bez prednje vuče... ali kaže da ima 90 ks da je to samo oslabljeni motor nego na 10006 koji ima 100 ks...
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
el taj DEUTZ ima 80 KS i cak 6 cilindara!? Ili ima motor od nekog drugog?

Sjetio sam se čovjeka koji je došao s teorijom da taj motor ima 100 ks i više a kako: imao je deutz 40, a taj 8006 je trošio duplo više, i još trečinu više, zato je mislio da je 100 ks!! kupio je krš od traktora, a bilo mu je žao kad sam mu to rekao.
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
je...te, koliko je to "zilaviji" motor od nekih koji imaju sa 80 KS samo 4 cilindra! al je zato kao sto kaze STEYR i puno veci potrosac
 
Z

zoran

Guest
Da li postoji tko da prodaje rabljeni traktor a da možeš dobit cijeli PDV natrag? Ili bar većinu?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ovo vam je Deutz 8006 sve u original stanju. Motor sestak pojeo bi vecinu danasnjih od 100ks sa 4 cilindra. Izrazito mali potrosac a vi pricajte sto vas volja

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=fo-mWK4LDYY&list=UULsCgViNK3w0DiK-5hEXEXQ&index=2[/YT]
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
u potpunosti se slažem @kićo..znam slušati kolegu dok radi sa njim...tak kaj ti je milo slušati kak taj motor ima šusa i bolje rečeno grmi dok ide pod opetečenjem...ovi današnji motori sa 4 cilinda su nabrijani i stavljene su im turbine ali se mogu skriti iza oakvoga šestaka...npr.u selo je došao prošle godine noviji MF 95 ks sa motorom od 4 cilinda..tog dana radio je sa sjetvospremačem a ja i gazda kod kojeg ja vozim po ljeti smo išli sa TD 90ks šestak isto sa sjetvospremačem...radili smo zemlju jedan pored drugoga i onak iz zahebancije smo se dogovorili reko da vidimo koji bude bolje išel...istovremeno smo krenuli ali je ovaj sa MF om ubrzo zaostajal za nama...šestaka je puno teži zaustaviti nego četricilindraša ...malo sam otišel u OFF
@neponovljivi deutz je radil i 110 ks na 4 cilinda bez turba pa su klipovi bili dosta jači nago na običnom...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Za 3000e ti ja prodam Tornada 35 stanje ko novi, nist netreba ulagat
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Vjerojatno zato šta neće naić budala da mu da 157 hiljada kn za to

Toliko traze za zapadnjake stare preko 10 godina, ovo je ipak skoro novi traktor, a cijena dijelova daleko manja. Spustilo bi se nesto valjda jos i na tu cijenu da bude donekle prihvatljiva. Ne vidim jeftinijeg ,a da nije rus, kinez ili staro.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Toliko traze za zapadnjake stare preko 10 godina, ovo je ipak skoro novi traktor, a cijena dijelova daleko manja. Spustilo bi se nesto valjda jos i na tu cijenu da bude donekle prihvatljiva. Ne vidim jeftinijeg ,a da nije rus, kinez ili staro.

za 160000 kn je čovjek prodavao novu proximu sa klimom tu u sk, sa 500 sati i par godina star traktor, mislim daje 2009. možda je još na njuškalu.. a ovaj 73 ima minimalno 10 godina a i te novce nije koštao dok je nov bio..
 
Posljednje uređivanje:

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
e kako mi se svidja ovaj traktor¨! samo cijena je uzasno mala!
i sad ce ga preuzet neki domaći svercer i cijena ce mu skocit na 10000 i svi cemo mislt da mu je to realna cijena, a u biti ova je realna,barem vani

http://www.njuskalo.hr/traktori/fiat-980-prednja-vuca-98-ks-oglas-7072063
po meni, ovo je najbolja fiatova serija

jebate, za ove novce nemozes kupit ni bolju rolo balirku

taj stalno ima neke oglase, radi se isto o nekom trgovcu još sačekat 7 mj. skupiti pare i nači vučnu i eto ga u dvoru
 

Najnoviji postovi

Na vrh