• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
pa kaj stalno ima tak zadnje kotače??ili je to samo za međurednu obradu..a prednje gume. uskoru nabodu niti imele ripne

Stalno ti je on tak s tim gumama prosle godine je cijelo vrijeme bio pod rolo balirkom!
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
je,sve je to dodatna oprema
možda je iz uvoza pa zato,vidiš da ima i dvije brzine kardana.
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Fini neki model, tj je rađen za van...
dobar je!
Samo ova kabina mi se ne sviđa nikak!nikaaaaaak!
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
puno godina, puno r/h, malo ks a puno novaca za taj traktor, to je moje kratko mišljenje,
kabina se i meni također ne sviđa, ne bih rekao ni da je baš uščuvan, puno je to godina, nije to neka usčuvanost, ova kuka je po meni mana, a ne prednost, jer onako imaš automatsku dolje i onu gore za dvoosovinke, a ovdje je samo ova i to mi se čini nekako preslabo za jednoosovinku 5-6T.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
puno godina, puno r/h, malo ks a puno novaca za taj traktor, to je moje kratko mišljenje,
kabina se i meni također ne sviđa, ne bih rekao ni da je baš uščuvan, puno je to godina, nije to neka usčuvanost, ova kuka je po meni mana, a ne prednost, jer onako imaš automatsku dolje i onu gore za dvoosovinke, a ovdje je samo ova i to mi se čini nekako preslabo za jednoosovinku 5-6T.

ma nije to slabo, tak imamo mi na majoru, vuče 7 tona ko iz puške.. nego je problem kaj je vuča na traktoru okretna, i na jednoosovinki isto, može se desiti recimo da se i jedno i drugo okrene i da ti kompletan teret ostane visiti na klinu, i nedaj bože smotati tak puni da nevidiš, mora doći do pucanja ili loma, ili vuče, ili rude...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
puno godina, puno r/h, malo ks a puno novaca za taj traktor, to je moje kratko mišljenje,
kabina se i meni također ne sviđa, ne bih rekao ni da je baš uščuvan, puno je to godina, nije to neka usčuvanost, ova kuka je po meni mana, a ne prednost, jer onako imaš automatsku dolje i onu gore za dvoosovinke, a ovdje je samo ova i to mi se čini nekako preslabo za jednoosovinku 5-6T.

Takva ti je kuka original ugradnja na sve novije zetora, možda se i varam, ali sam 100% siguran da je takva vuča extra jaka i daleko bolja od one starije kombinacije dolje-gore.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ljepi stroj samo ima puno sati
Nešto u zadnje vrijeme Rizman dovozi dobre traktore.
 

Najnoviji postovi

Na vrh