• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
aha, mislis sacekat 7 mjesec radi EU pa izbjec placanje carine? ma da, al kad on sve proda u par dana pa nemozes nista takvo planirat
jel zna neko otprilike koliko bi izasao prijelaz u Hrvatsku
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Bakov u zadnje vrijeme stvarno ima ljepe traktor na oglasu..Svaki je ofarban da je ljepši od originala,i ima neki dobar fotoaparat kaj jako istakne tu boju..Meni se stvarno sviđa kak je odradio farbanje na traktorima..

pa nije ih sigurno on farbo :icon_super::icon_super: a traktor ljepo izgleda na slici de otiđi malo ga pogledaj sigurno ces se razocarat kad vidis traktora uzivo :icon_rofl:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
pa nije ih sigurno on farbo :icon_super::icon_super: a traktor ljepo izgleda na slici de otiđi malo ga pogledaj sigurno ces se razocarat kad vidis traktora uzivo :icon_rofl:

A čuj nisam spominjao kakav je traktor,jer se to na slici ne vidi:smile:
A znam da je zamaskiran,meni je samo upala u oko boja traktora,detalji dalje me ne zanimaju jer ne volim farbane traktore..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
to si i ja mislim da je to samo ljepo našminkan a mašina bog te pitaj u kakvom je stanju. on je kao stara baba našminkana,je da je lijep i sređen svaka čast,ali je ipak star i ima dosta sati,mada on ide još toliko ali ko zna šta je radio gore u njemačkoj ili gdje već
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
a čim je iz uvoza garant mu nisu originalni sati ima sigurno i duplo vise nego sto piše :x: a i za tu godinu da je neznam sta radio i di bio trebo bi imat još uvjek originalnu boju sto znaci da je odradio svoje a u vecini slučajeva takvi traktori se i uvoze kodnas pa mi samo šarafamo ponjima :(handshake):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
možda još i jeftinije ...osovinu nabaviš od neke prikolice za sjeno,gnoj ili cisterne za oko 1500 kn sa gumama profili te nemru koštati više od 1000 kn. toplink do 500 kn i još boja 50 kn..i evo ti za 3000 kn oni kaj on traži 19 tis kn
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
sta je ovaj radio da je toliko podero gume a i zadnji točkovi kao da nisu njegovi,a ali sve u svemu nije mnogo $$$
http://www.njuskalo.hr/traktori/hurlimann-xt-105-dt-oglas-7050980

jučer popodne je traktor vozikan po cesti navodno neki kupac bio valjda ga i kupio kad ga vise nema u oglasu bas sam sluso kak radi kad ga je covijek isprobavao motor lijepo radi tiho i mirno lijepo prima gas i skoro da nema dima al nesto mu dosta kvrcka u prednjem pogonu kad se vozi ako je prodan nadam se da ce novi vlasnik bit zadovoljan:eek::
Nije prodan izbriso stari oglas i napravio novi!!!!
http://www.njuskalo.hr/traktori/hurlimann-xt-105-dt-oglas-7080051
 
Posljednje uređivanje:

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
pa kaj stalno ima tak zadnje kotače??ili je to samo za međurednu obradu..a prednje gume. uskoru nabodu niti imele ripne
 

Najnoviji postovi

Na vrh