• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe od toga smo ja i tata gledali osovine za prikulicu i isto je tak pisalo a ja i tata se smijali ko budale dok smo to vidjeli
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Ma sve to stoji ja da imam kamion ja bi momentalno iso po to ako je istinit oglas jer samo malo poslozit i pofarbat i dobivas 4000 eura samo tak za sve!!

prodane ralice i posipači:rolleyess:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
ti kupio ili ti je pobjeglo?

ma nisam,zvao sam tipa oko 6 popodne da ga pitam dal bi prodao jednu ralicu i posipač,jer bi to mogao dovesti na kumovom kamiončiću ali veli tip PRODANO...sad kome nemam pojima:?
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
On ga je kupio, jer se ponajviše bavio transportom, i išao je posao, sve do skoro... Kada više nije bilo posla nije ga više ni koristio... Traktor sada bezveze stoji, pa ga prodaje.. Je stvarna je cijena...
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
On ga je kupio, jer se ponajviše bavio transportom, i išao je posao, sve do skoro... Kada više nije bilo posla nije ga više ni koristio... Traktor sada bezveze stoji, pa ga prodaje.. Je stvarna je cijena...

ma to je badava..:icon_jook:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kaj mi možete reći o ovome traktoru??
http://www.njuskalo.hr/traktori/international-ihc-744-oglas-3506678

Pratim ga več više godinu dana na njuškalu i stalno je gore, par dana ga nebude po isteku oglasa i začas je opet gore.
Dal netko možda poznaje dotičnog vlasnika (švercera)??

Piše u oglasu 1985.g., a na konedati čitam da su se proizvodili od 1975.-do 1980.g. sad mi je to malo čudno, možda ima novijih modela?

Trebam neke konkretne informacije ako slučajno netko nešto zna, molio bi ga da napiše (može i na PP) da se odlučim da ga odem pogledati več jednom, možda bi ga i kupio.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Od toga vlasnika sam kupio prekretač prosle godine,on ima jedno 5 ili 6 traktora pa vjerojatno prodaje jer mu je višak,jer je rekao da se mora riješit nekih traktora.U kakvom je stanju to neznam jer ga nisam gledao,samo ovako preletio okom,kao i ostale njegove strojeve,više sam obračao pažnju na prekretač
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jel on poljoprivrednik ili švercer?
Mislim, kakav je ovak kao čovjek?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Poljoprivrednik,bave se stočarstvom. To se bave otac i sin,ali je otac glavni i koju ti cijenu kaže to tak je i ni lipe dolje,tak je bar bilo s prekretačom. Tražio je 16 000kn mi mu nudili 14 000 reko ajd da se nađemo barem na nekoj sredini na 15 000kn ali nije dao.
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Jel on poljoprivrednik ili švercer?
Mislim, kakav je ovak kao čovjek?

ko duša...ko duša čovek!

Patiš ti na staru mehaniku, čvrstu nepoderivu!

mislim da s tim potezom nebi nikaj napravil...
treba ti traktor 70-90 ks s prednjom vučom i utovarivač poželjan...kraj priče
eto, moje mišljenje...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Djelim mišljene sa kolegom Belec.
Jest da je to nepoderiv stroj poput mog steyr-a,ali ako ti nekad nesto ode,zaboljet cete glava,nije to imt ili zetor.
A i kada bi ga uzeo,imao bi po snazi gotovo isti traktor kao 565,samo finiji jel.
Uzmi nesto sa prednjom vucom,neces zaliti...
 

Najnoviji postovi

Na vrh