• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Dino@ to šta si naveo za pover i dvokružni sistem zraka je možda isto dodatna oprema bila kada se taj traktor kupovao,zato nemožeš ti sad svoga i ovoga uspoređivati.
Ko da sad uspoređuješ recimo isti auto sa ful i bez ikakve opreme.Zato mislim da ta tvoja priča baš nestoji da je to u orginalu tak.
 
Posljednje uređivanje:

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
preslabo ti je to za 78ks,strgal buš ju,kad sam ja kupoval zel sam at30 200 i za sad 4g nemam primjedbe
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
preslabo ti je to za 78ks,strgal buš ju,kad sam ja kupoval zel sam at30 200 i za sad 4g nemam primjedbe



Kad već imaš takvu frezu molim te reci mi kako si zadovoljan sa njom. Ja bi htio sebi kupiti ali 160 za 539 pa neznam koja bi bila dobra.
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
pa sad imam drljacu 2,5 pa sam nakon nje morao mjenjat fiata,bolje strgat frezu neg jos jednog fiata
a koliko joj cijena moze bit? jer sumnjam da je ovo realna cijena
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nikakvo čudo da IMT dimi plavo, pogotovo kad je hladan i radi u ler gasu, moj 539 od kad je 2001. god kupljen nov i dotjeran doma svaki dad do dana današnjeg dimi plavo kad je hladan i radi na malim okretajima. No kad mu je teško nema crni dim.
U tih 10-tak godina nikad nije bila skidana PVP niti zamjenjen niti jedan uložak dizni. Tek je lane prvi puta skidan poklopac vential i ventili su naštelani jer je to bilo zaista potrebno, traktor je bio slab i nije primao gas baš najbolje. A što bi tek bilo da se skine PVP i srede dizne, bio bi to potpuno drugačiji traktor, ali to još nije potrebno po riječim mog djeda :)
Kod ovog 549 taj plavi dim nemora apsolutno ništa značiti, možda je samo do dizni i PVP-a.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Nikakvo čudo da IMT dimi plavo, pogotovo kad je hladan i radi u ler gasu, moj 539 od kad je 2001. god kupljen nov i dotjeran doma svaki dad do dana današnjeg dimi plavo kad je hladan i radi na malim okretajima. No kad mu je teško nema crni dim.
U tih 10-tak godina nikad nije bila skidana PVP niti zamjenjen niti jedan uložak dizni. Tek je lane prvi puta skidan poklopac vential i ventili su naštelani jer je to bilo zaista potrebno, traktor je bio slab i nije primao gas baš najbolje. A što bi tek bilo da se skine PVP i srede dizne, bio bi to potpuno drugačiji traktor, ali to još nije potrebno po riječim mog djeda :)
Kod ovog 549 taj plavi dim nemora apsolutno ništa značiti, možda je samo do dizni i PVP-a.

živa istna dokazano skoro na svim IMR motorima
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Hehehe...2010. ima manje kilometara nego 2009. :) :)

Konjina....to možda osobno poznaš dotičnog frajera???
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
ne poznajem ga. Za ovak nešt moraš starno bit konjina.

Ne da je jednom skidana kilomtraža već barem 3 puta.....
 

Najnoviji postovi

Na vrh