• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
malo zejebancije sa fleksom i švas aparatom i evo ti prepravljene haube od nekog novijeg traktora u ovom slučaju MF-a ..ali dobro mu stoji takva hauba... svakako trud mu se isplatio i pomladio ga je bar nekoliko godina...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Totalno bezveze i neuredno napravljeno...možda se to nekome sviđa, ali meni se takva kemijanja ne sviđaju.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Samo vi kupujte jeftino,želim vam svu sreću! :icon_e_wink:
Javio sam se eto zato što je traktor poput mog,pa znam neke stvari o njemu,tj. detalje sto drugi nebi vidio. Želim samo pomoci ako netko kupuje. :(handshake):
I da se takav traktor dovede u stanje npr. poput mog,trebalo bi mu skoro još toliko €...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Samo vi kupujte jeftino,želim vam svu sreću! :icon_e_wink:
Javio sam se eto zato što je traktor poput mog,pa znam neke stvari o njemu,tj. detalje sto drugi nebi vidio. Želim samo pomoci ako netko kupuje. :(handshake):
I da se takav traktor dovede u stanje npr. poput mog,trebalo bi mu skoro još toliko €...

Kolega pa reci sta treba doradit na tom traktoru mozda neki nece kupit tog i sad mozda za neko vrijeme nekog drugog takvog pa da se mogu malo orijentirat i znat sta i kako!!
 
B

Bobo

Guest
a to krečijeva pila!još ga nije prodao.ja izdaleka mislio da je neki masejac:icon_mrgreen:

Pa jesi i ti blizu njega?? Bili mi jednom tamo i nisam znao da je Kico njegov susjed. Isli gledati neku kombinirku prije 3-4 godine... dosao je iz grada polu pijan pokazivati stroj ;) ... Cekali ga pola sata i nismo trzili :(

Radi decko da je nevjerovatno. ima zbilja svega i svacega kod njega u dvoristu i stalno se mjenja roba "u izlogu" ;)

Na tom 558 mi se ne svidja sto je servo ubacio od nekog auta i s desne strane je uzduzna spona volana okrenuta prema gore jer je auto imao obrnuti smjer okretanja. Desna strana mu i nije nesto bajno rijesena a ova hauba mu bas fino stoji...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Kolega pa reci sta treba doradit na tom traktoru mozda neki nece kupit tog i sad mozda za neko vrijeme nekog drugog takvog pa da se mogu malo orijentirat i znat sta i kako!!

pa i mene baš zanima sad kako je Dino maloprije napisao da treba još tolko uložiti, tj, 10 000 eura u njega, šta bi koštalo toliko da treba tolka lova?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
evo ovako na prvo i u kratkim crtama
vidi se da nema sve prednje utege a nema ni utega u zadnjim kotačima,koji su bili tamo,ali skinuti se,vidi se.
nema niti sa jedne strane zaštitnog lima,a znamo da je to jako bitno zbog hlađenja,a i ovaj ko fol auspuh sa strane je meni totalna glupost,cak to ruzno i izgleda,neznam sta fali onom kako je orginal.
idemo dalje,vidim da ima samo 2 hidr. prikljucnicee,gdje mu je treća tj. povrat sto imaju svi zetori u orginalu?
vidim ima samo 1 priključnicu za zrak,znaci da ima samo jednokruzni zracni sustav?
a sto mu je jos sa 2 prikljucnice tj sa dvokruznim sustavom koji također dolazi u orginalu na tom modelu koliko ja znam.
topling poluga mu nije orginal,no to je manje bitno,ali opet se pitam,sto je sa orginalnom.
unutrašnjost sva neka drljava i ofucana,kontrola ploča mu stoji nekako ukrivo tj. nije na mjestu.
a i ne vidim gdje mu je ručica od powera,što bi svaki model morao imat???
a tek ovo hidraulike na što liči.
a i onaj prekidač za hidrauliku ne radi,jer je prebačen u položaju gdje hidraulika treba biti gore,a poluge su dolje
a i što se tiče samih guma,nisu najbolje kad me vec toliko zezate za mog ste se tice guma.
to je onako na brzinu,kada bih ga vidio uzivo,vjerovatno bi nasao jos toliko stvari.
A to sve da idete sredit,sve to kosta decki moji.
Pa i sam taj transport iz tog Metkovića npr u sredisnju hrvatsku niti jedan prijevoznik nece odradit bez minimalno 1000€.

Pisem ovo iz razloga,sjetio sam se svog najboljeg prijatelja,kupio je kao dobar auto za male novce,sad je vec u njega ulozio jos toliko,a auto nije uredu,sad ce morat jos ulozit,na kraju ce ga auto izaci 3 puta vise nego sto je za njega dao tj. nego je planirao.
A ja sam kupio kao skupi auto,ali samo toči i vozi,on štedi sam za sebe.
:icon_pidu: svima
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
da samo je velika razlika, između 75000 i 115000, to je nešto manje od 6000E, gume nisu ništa lošije nego na tvom, utezi su možda u garaži kod kuće, je da je izrabljen, ali po meni vrijedite novce. instrument tabla je slikana iz kosine pa zato izgleda ukrivo, bar mi se čini, ne mogu ništa reći jer ga nisam vidio.
 
B

bosniahos

Guest
Tomo 420 ima u tom kraju okolina Sisak Petrinja nekoliko sličnih,bija je rat a tamo je puno tog ostalo privat pa je onda lahko se snabdijet.Po meni preskupo a i problem je po zakonu kako s tim na cestu i do šuma ,jedino vuči drugim ili imat labudicu.Kazne su po velike ,mišljenja sam neisplativo jedino ako imaš sve okoli svojeg imanja,a itad ne.Mene kaznilo sa 12.000,00 Kn za puno manje hand made vozilo.Na neki propust kod zapisnika san se izvuka.Možda ima pravovaljan A-test ali ne virujem.
 
B

bosniahos

Guest
Kupi probaj pa mi javi kako si prošal,hahaha.Kod nas je to išlo do nedavna ali sad više ne,neču spamat temu ali takvih sam se mogučnih i sigurnih da se može, nasluša i nagleda uživo,kasnije vlada čisti očaj i promaja u kasi.Hahaha.
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Pa jesi i ti blizu njega?? Bili mi jednom tamo i nisam znao da je Kico njegov susjed. Isli gledati neku kombinirku prije 3-4 godine... dosao je iz grada polu pijan pokazivati stroj ;) ... Cekali ga pola sata i nismo trzili :(

Radi decko da je nevjerovatno. ima zbilja svega i svacega kod njega u dvoristu i stalno se mjenja roba "u izlogu" ;)

Na tom 558 mi se ne svidja sto je servo ubacio od nekog auta i s desne strane je uzduzna spona volana okrenuta prema gore jer je auto imao obrnuti smjer okretanja. Desna strana mu i nije nesto bajno rijesena a ova hauba mu bas fino stoji...

a taj je 558 onda iz Like ja mislim dugo je isto bio na njuškalu
 

Najnoviji postovi

Na vrh