• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
da bi traktor bio normalno tako očuvan, sigurno bi naveo radne sate i cjenu. ovo je prefarbano i ušminkano.


NARAVNO DA JE FARBANO...I UREĐENO!!!

ali stvarno pedantno napravljeno, odlično izgleda...ali pitanje je kakva mu je duša!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
NARAVNO DA JE FARBANO...I UREĐENO!!!

ali stvarno pedantno napravljeno, odlično izgleda...ali pitanje je kakva mu je duša!

a i sigurno ima dost sati iza sebe, ko bi išao samo staviti sve 4 nove gume, i srediti ga kompletnog pa da ga ide prodavati, mislim, nelogično...
 

mariop

Član
Tu od
14 Kol 2011
Poruka
124
A i nemora uopće značit da je za prodaju...
Ne bi bilo prvi puta da netko stavi oglas iz samo njemu znanih razloga, neznam možda da se pohvali ili tak nekaj :icon_wink:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
neideš sigurno, nisi si preveo što piše, motor i getriba neispravni, nedostaje zadnja guma.

o da preveo sam dobro..motora i mjenjača se nebojim,ima djelova a čak mislim da imam takvu felgu..:(rofl):
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Zvao covjeka.Kaze da je stavljo nove blatobrane,tapacirunge,3000 radni sati i kaze cijena 135000kn

ma daj, pa kak tak jeftino? :) ma ak naleti ozbiljan kupac, ide cijena 500 eura dolje hahahah strašno. Onaj drugi iz njuškala traži 125000 isto za 4340, ovaj 135... još malo pa ta linija bude vredila ko nova proxima, zamjeniš ju ključ za ključ :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
nikakvo čudo, ako je recimo punio miksericu i tovario gnoj 90% tih 2000 rh na asfaltu i betonu, gume samo nestaju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh