• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
mislim da je @tibor htio pitati kaj ta skračenica znači na engleskome a ne prevedena na hrvatski ak sam ja dobro skužil...
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
sta ti znaci kratica pwh?
znam na sta mislis, ali od cega bi to bila skracenica?

Prednja Hidraulika sa Vratilom

tj, opće prihvaćeni naziv između svih jezika je PWH

iako bi na njemačkom bilo prednje - front, vratilo- welle tj FWH

valjda je sa engleskog power flows of working hydraulics = PWH!

ugl, razmemo se...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
12 000kn? za te novce nemoj dva puta razmisljat. vrijedi to dosta vise. osim ako nije cijeli pomotan
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
E ako je to za te pare idem odma po njega makar i posudio! Oglas je patka ziva, nema ni broja tel... ideš!

A pogotovo njegov drugi oglas, ahahahaahaaa
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Prvotno napisano od Dado121
Zmajčina,nebi bilo loše ga vidjeti u dvoru
http://www.njuskalo.hr/traktori/trak...-oglas-7056278

Od njega sam kupio roto branu prije godinu dana i hvalio se onda da ga je nema dugo kupio, inače roto brana ko vurica nemaš kaj za prigovorit....

Tip je iz mojeg sela.
Vozi uredne strojeve, a dok su njega maximalno ih održava,
tako da kod njega se može kupit bez imalo straha...
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
ma neka navlakuša a i oglas je t.j. tekst preveden preko googla pa je zato takav glup opis, "klima sjedala"
 

Najnoviji postovi

Na vrh