• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Evo 3 zgodna traktorčića...samo kaj je na ova dva manja starija cjena debelo pretjerana!!!

SAME Solar 60
http://www.njuskalo.hr/traktori/prodajem-traktor-same-solar-60-oglas-7056008
SAME Ranger 45
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-same-ranger-45-oglas-5909988
lik je švercer, uvozi iz vana i tu kod nas ih prodaje. Mislim da već dugo stoje kod njega u dvorištu, kad god prolazim pored njega uvijek su vani i stalno ih briše i pere. Zna jedno vrijeme neke traktore stavit u garažu tako da ispadne kao da su prodani a onda ih nakon mjesec dana ispelja van.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
lik je švercer, uvozi iz vana i tu kod nas ih prodaje. Mislim da već dugo stoje kod njega u dvorištu, kad god prolazim pored njega uvijek su vani i stalno ih briše i pere. Zna jedno vrijeme neke traktore stavit u garažu tako da ispadne kao da su prodani a onda ih nakon mjesec dana ispelja van.

I mislil sam da je neki švercer Si imal možda kakve kontakte s njim?? dal bi se možda opametil malo oko cijene, jer ovo kaj je napisal je malo previše za 20 god stare traktore.??.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
I mislil sam da je neki švercer Si imal možda kakve kontakte s njim?? dal bi se možda opametil malo oko cijene, jer ovo kaj je napisal je malo previše za 20 god stare traktore.??.

ja sam 10tak puta stal kod njega dok je još samo aute imal, možda 2-3 puta kad je imal traktore. Nije da kupuje isključivo šrot pa ga dorađuje, kupuje normalne traktore niže cijene vani pa na šta naleti. Oko cijene se uvijek da razgovarat.
Često prolazim pored njega, dosta toga on proda, pogotovo ako su zetori u pitanju....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ja sam 10tak puta stal kod njega dok je još samo aute imal, možda 2-3 puta kad je imal traktore. Nije da kupuje isključivo šrot pa ga dorađuje, kupuje normalne traktore niže cijene vani pa na šta naleti. Oko cijene se uvijek da razgovarat.
Često prolazim pored njega, dosta toga on proda, pogotovo ako su zetori u pitanju....

AHA ok, mene interesiraju ova dva SAME-a kaj ima! Imaš pp.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
AHA ok, mene interesiraju ova dva SAME-a kaj ima! Imaš pp.

koliko se sječam ova RENĐER je dugo u oglasu a to vjerovatno samo zbog toga što je skup,, imao je taj gazda i neke Fiate, u biti imao je dobar izbog traktora sve po mom ukusu ali je preskup, realno je nkih 45 000 po meni
 

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175


Švercer je on i ima jako prenapuhane cijene, koje teško spušta. Puno sam čul o njemu još kad je imal samo avte. Nebu ti cijene spustil toliko koliko bi ti htel, jer se mu onda sigurno ne isplati s tim bavit. Da sam ja na tvome mjestu nebi kupoval od njega. Radije bi počekal da uđete u EU i onda si sam dopeljal traktor kakav ti paše...imaš puno puno veči izbor nego to kaj on ima na dvorištu i još pitanje kakva je to roba. Limarija je kod njega sve za 5, al ono kaj je najbitnije u kakvom stanju je to nitko nezna.
Sam si uvezi traktor i potroši tih 1000-1500€ kaj bi njemu dal, na jedan pravi servis i imaš traktor kakvog trebaš....

To je samo moje mišljenje, ostalo je tvoja volja.:icon_winkle:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
I mislil sam da je neki švercer Si imal možda kakve kontakte s njim?? dal bi se možda opametil malo oko cijene, jer ovo kaj je napisal je malo previše za 20 god stare traktore.??.

Vidim da ti se je @zwer već javil, nisam nikad niš konkretno kod njega gledal, znam tu i tamo bacit oko i na izgled sve je skoro ko novo. Kakvi su ispod haube teško je reć, dali ih on stvarno dobije tako uredne ili dopelja krš pa ga ovdje upicani da izgleda ko nov neznam. Ako budem skoro prolazio pored nije mi teško stat i pogledat.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
AHA ok, mene interesiraju ova dva SAME-a kaj ima! Imaš pp.
imaš pp

Švercer je on i ima jako prenapuhane cijene, koje teško spušta. Puno sam čul o njemu još kad je imal samo avte. Nebu ti cijene spustil toliko koliko bi ti htel, jer se mu onda sigurno ne isplati s tim bavit. Da sam ja na tvome mjestu nebi kupoval od njega. Radije bi počekal da uđete u EU i onda si sam dopeljal traktor kakav ti paše...imaš puno puno veči izbor nego to kaj on ima na dvorištu i još pitanje kakva je to roba. Limarija je kod njega sve za 5, al ono kaj je najbitnije u kakvom stanju je to nitko nezna.
Sam si uvezi traktor i potroši tih 1000-1500€ kaj bi njemu dal, na jedan pravi servis i imaš traktor kakvog trebaš....

To je samo moje mišljenje, ostalo je tvoja volja.:icon_winkle:
Cijene su napuhane ( i na autima je imal takve). Sami doma sređuju limariju, uglavnom izvana dođu hrđavi i po mojoj procjeni traktori koji su stajali neko vrijeme. Znam ih masu puta vidit dok su još na šlepi...

Vidim da ti se je @zwer već javil, nisam nikad niš konkretno kod njega gledal, znam tu i tamo bacit oko i na izgled sve je skoro ko novo. Kakvi su ispod haube teško je reć, dali ih on stvarno dobije tako uredne ili dopelja krš pa ga ovdje upicani da izgleda ko nov neznam. Ako budem skoro prolazio pored nije mi teško stat i pogledat.
Lakiraju ih doma i sređuju limariju to je sigurno.

U zadnjih cca 5god po mojoj procjeni prodal je 50-tak traktora. Neki mu stoje duže neki kraće. Zetori ne stoje duže od 2 mjeseca, ima jednog novog same-a koji je od 2007-me skupio možda 100h....
Kolko sam čuo priče ljudi nitko nije imao problema s njime...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Znači ipak ih doma sređuje. Ma lako za limariju, bitno je ono ispod nje. Neznam nikog tko je bilo kaj uzimal od njega, trebalo bi nać par ljudi i malo se informirat pa vidjet jesu stvarno dobri i jel vrede te novce.
 

Najnoviji postovi

Na vrh