• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,727
Bi i razmislil, da je originalna limarija.
Mam bi Štore išel na aukciju :)
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Onda prodaš Štoreka i nabaviš original limariju i njemu napravite diplomski rad.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Nepoderivi traktor ak je ispravan i odrzavan. A to je u globalu svaki. :)

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,449
Je. Samo za prodaju se ne isplati nikad toliko ulozit. Za te novce kupis 5 t. kipericu da bude tip top.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,727
To je bil posljednji pokušaj brice,
da od guzice napravi lice. :D:
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,164
Samo ta Tehnostrojka je kao one stare Ljutomerke na federe?

To se ljulja kao ludo, kad je napunim klipom i kad idem u brdo s bocnim nagibom samo gledam hoće li se prevrnuti ili ne. Dok Imt prikolicu vozim gdje hocu sa 20 cola gumama, baš je stabilna.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,449
Ako ti treba za brdo i bocne nagibe onda ti treba tocno odredjena. Ali opcenito govorim da je takva tehnostojka daleko bolja.
Evo danas sam odvezao skoro 6t. na takvoj, stabilnija je od svih traktorskih dvoosovinki sto sam vozio.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Bitno da je sto niza i sto siri trag kotaca. Dvoosovinku neces nac a da nije na federima. Eventualno kamionsku jastucarku ili neka kola rucni rad, a ni jedno ni drugo ti nije zanimljivo..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Ovakva Tehnostrojka je meni jedna od najboljih prikolica u rangu 5-6tona,tog godišta..
Vozio sam u njoj 7200kg,samo je sjela,ali ide po cesti ko ladja...
A da se ljulja,neznam što to nekome znači..
 
Na vrh