• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Black jack

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
211
Da za jagode mi treba. Gledam na you tube ima svakakvih komentara. Mogla bi se od njega i rolerica napraviti.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pa ako je za nekaj niskoga onda ok, ja sam mislil da mu treba za pravi plastenik raditi. To si napraviš šablonu i po njoj pigaš, ali opet nek moraš spigat par stotina komada, vrag te zeme dok to napumpaš sve ručno i na mjeru.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Gogo na sto mislis poderan tipa lemesi,daske i ostalo jel ovo kakav stariji tip ili noviji koja je cijena za dvije daske ako znas orijentaciono.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Da,mislim na potrošne dijelove...
Koliko vidim sa slika, daskice pretplužnjaka su slabe,dvoja prsa su nova,dvoja stara,lemeši i špicevi su OK,a i daske se čine donekle dobre,nemaju rupa i nisu varene,osim što je ova zadnja gornja nekako pojedena... Po mom mišljenju,to još može tako orati,čak i godinama ako ne radiš puno,noviji je tip,lako se vuće i lijepo ore,i vrijedi te novce ako nije savijan i varen negdje...
Daska je od cca 100e na dalje komad...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Generalno su to dobri malčeri,al nitko ne zna što je ovaj žvakao. Godina je dobra,batovi pri kraju,osobno mi se ne sviđa što je ovako ostavljen,prljav i ko da ga je voda donijela,odmah si pomislim da takav gazda to sigurno ne maže,održava ni pazi,ali možda i bolje nego da je neko ulickano smeće. Ja bih rekao cifru od nekih 2000e max,šteta što nema hidro pomak,zlata vrijedi!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,683
Ak ima staze, cilindar nije neka investicija.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Hidro pomak mi nije toliko bitan za sada. Vidim da su batovi poderani ali i takov je možda bolji nego neki kinez za iste novce. Svejstan sam da bi morao malo u njega uložiti ali najbitnije da nije pomotano ništa i da nije povaren.
Koliko debelo može prožvakati ? 4 do 5 cm valjda može ?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Dado- pa zapravo tu ni nemaš puno ulaganja ako su ležajevi dobri,ovakve batove imam ja na svom otkad sam ga kupio,kod mene odradio oko 120 jutara,i nisu se bogznašto poderali...
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Budemo još vidjeli šta bude od toga. Ovaj tjedan nemam vremena to ići gledati a pitanje koliko če dugo biti u ponudi.
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
To su prilično nezahvalni sati vec a nije baš da je za đabe, a i prednje gume ce ubrzo a sve su samo ne jeftine.

Baš ti treba tako velik traktor?
 

Najnoviji postovi

Na vrh