• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Moguće da je i pod ovrhom, tak je prijatelj sprodal auta po dijelovima dok su ga ovršili radi poreznog duga.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Kad sam nedavno kupovao traktor, tražio sam steyr, ali sam skužio da moram u njuškalo upisivati i steyr i steyer i stayer i stajer i štajer... pod svakakvim imenima ih je bilo... ali pošto su mi to dobri traktori, imao sam živaca za igre riječi
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ovo ako je tak i ako su uredni papiri vredi svake kune. Nepoderivi švabo, a dal bi se i preprodat natrag u njemačku i zaradit neka kuna, navodno da ih švabi masovno kupuju po Europi i povlaće nazad na gospodarstva.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk

Znam smiješno mi ume kako je napisao .
Muzejski primjerak nekad davno bili najkvalitetniji traktori tako se pričalo
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Kad sam nedavno kupovao traktor, tražio sam steyr, ali sam skužio da moram u njuškalo upisivati i steyr i steyer i stayer i stajer i štajer... pod svakakvim imenima ih je bilo... ali pošto su mi to dobri traktori, imao sam živaca za igre riječi
I šta si kupio?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Znam smiješno mi ume kako je napisao .
Muzejski primjerak nekad davno bili najkvalitetniji traktori tako se pričalo
Sad nedavno je neki Zagorec tražil baš tu marku traktora na fejs oglasima od 100-250ks.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Bog zna kako je za dijelove.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Tražio sam ga, ali nisam uspio naći. Bio je jedan u zagorju T190 valjda, ali daleko mi to bilo i nije imao kabinu, reg. itd... Da sam kojim slučajem našao kojeg blizu i da je barem 25 ks i u ok stanju, kupio bih ga bez puno cjenkanja. Sad je gotovo
 

Zetor93

Član
Tu od
28 Pro 2015
Poruka
141
posto ne znam gdje bih napisao evo ovdje cu jer je i ovo "neki oblik " prodaje :D
http://www.richard-nolan-ltd.com rijec je o nekoj irskoj firmi koja prodaje gradjevinske masine i poljoprivredne ... Eh sad kod nas se vec dugo prica kako su traktori jeftini i da prevoz iz Irske do Bosne(Sarajevo) iznosi 400-500 Eura :D
po meni to je ne moguce
 

Najnoviji postovi

Na vrh