• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Ima decko dobre strojeve.. Viđam traktor svaki dan, felge su samo pofarbane, ne vidim neki problem. A sad zarada, ima svako mogućnost to napraviti kak i on...
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Ima decko dobre strojeve.. Viđam traktor svaki dan, felge su samo pofarbane, ne vidim neki problem. A sad zarada, ima svako mogućnost to napraviti kak i on...
Kakav problem..nema problema..zato sam napisao kilu farbe, uz felge prefarbana hrđa koja se vidla kod prethodnog vlasnika..Ha ha..podravska naiva...nama je sve lijepo što sija.
 

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Taj decko je daleko od "dobrih" strojeva,krpa i farba i prodaje pod ispravno,a vareno,prepravljivano sto puta i to kod njega.Samo o tom postenju se nece (boji) javit na mobitel.
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Taj decko je daleko od "dobrih" strojeva,krpa i farba i prodaje pod ispravno,a vareno,prepravljivano sto puta i to kod njega.Samo o tom postenju se nece (boji) javit na mobitel.
-a zar to ne rade svi koji se bave tom linijom posla?... nije da ga zastupam...ali svi oni to rade... pod oni mislim,svi koji se bave švercom,preprodajom ili sta već...
 

bduda

Član
Tu od
24 Stu 2013
Poruka
71
Dali je ovaj traktor preskup?w.njuskalo.hr/traktori/ltz-55-a-oglas-24347902

Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
meni osobno je preskup jer nemam nikakvih iskustva sa ruskim traktorima pa i neznam kakve cake skriva dotični traktor

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk
 

bduda

Član
Tu od
24 Stu 2013
Poruka
71
meni osobno je preskup jer nemam nikakvih iskustva sa ruskim traktorima pa i neznam kakve cake skriva dotični traktor

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk
Koja bi onda bila realna cijena za taj traktor? 2001 je godište sa 1500 rs

Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
ma ne možeš uspoređivati traktor od 55ks i 90 ( mislim da je ursus turbo) i gabariti su sasvim različiti a onak na prvu ovaj ursus je dosta toga odradio....

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Koja bi onda bila realna cijena za taj traktor? 2001 je godište sa 1500 rs

Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk
recimo da je to traktor za posebnu klientelu....
teško če netko tko nije nikad ima nekog rusa dati te novce za traktor...
ali to ne znači da traktor ne vrijedi te novce dapače i meni bi dobro doša jedan duplak u dim dimenzijami da zamijeni stari 533 na utovarivaču

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
ma ne možeš uspoređivati traktor od 55ks i 90 ( mislim da je ursus turbo) i gabariti su sasvim različiti a onak na prvu ovaj ursus je dosta toga odradio....

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk

Usporedba je bila ursus i deutz s prosle stranice
 

Najnoviji postovi

Na vrh