• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
ako vlasnik ima 94 godine ne znači da ga je on vozil i servisiral...:icon_madu: i gume mu nove metnul, i registriral ga...i opral, i sve masno očistil...:(grin):
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Meni je jedan deda tvrdil da je na umoru, skupa sa svojom babom, i da zato prodaje svoj ljubljeni traktor kojem je on prvi vlasnik. Nakon 200km vožnje vidim da je još jak ko međed, i prodaje traktor kupljen od mog poznanika, za 2000e više.

Drugi se doslovno zaklinjao očinjim vidom da je prvi vlasnik i da je traktor full ispravan, naravno, ništa od toga nije bilo istina. :icon_e_biggrin:

Tako da na te priče se ne treba previše obazirati.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
stari ljudi a tak prefrigani , školovani kod velečasnog koji je znal da je batina izašla iz raja

to je još uvjek ona ekipa koja je konjima turpijala zube
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ma vraga su prefrigani, ne znam kaj hoće postići konjina kad ti prek telefona laže a zna da ga budem provalil čim mu uđem u dvorište.

Koliko glup moraš biti da lažeš npr. o godištu traktora, a znaš da ima pločicu na kojoj sve piše? Vozili smo se u Slo, gledati traktor navodno iz devedesete godine, kad ono, 1988. Da sam znal, ne bih ga ni gledal jer me ne zanima stariji od devedesete.

Ili kad ti tvrdi da je u super stanju, a ne radi hidraulika, volan, kardan,mjenjač, nema pol limarije, nema pod u kabini, fale stakla i tapacirunzi. Skoro me tad šlagiralo.
No, to su čari kupnje rabljenih stvari, i bar imamo anegdote za ispričati...
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,718
Brži je sigurno za 1-2 km/h, šalim se.
Brži je sigurno jer ima veče gume tvornički, samo neznam za koliko je brži.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,721
Dlesa, taj 540 ima FIAT motor.
Brži je jedino ak se raspusti gas motoru na 2550 o/min.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kaj su ti traktori tak generalno loši ako je an 5000 sati , citiram ( Motor generalno sređen2016 ) ..?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,448
SISU motori bi trebali biti vrhunski, viđao sam valtre/valmete sa 10-15-20000h.
2000 godine se ovaj model nije ni pravio. Tako obicno traktor zavrsi kad gazde gazduju, a nazivi firmi zavrsavaju na komerc..
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,654
Vrhunski traktor, po svim parametrima, ali minus.. za uvoz iz Francuske, i lažne radne sate,, ostalo sve pet, naročito usporedivši ga sa Zetorom istog godišta, koji je još skuplji.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Da 24 brzine motor tu nema sto ,motore imaju vrhunske jedino mjenjac da ode
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
bhorv- zna se zakaj je skuplji. A i uspoređuješ krivi rang, od Zetora s ovim Fiatom se uspoređuje x540 serija.

mali- prvo pogledat dijagram od brzina da se vidi koliko koristi ima od njih, gledam novog Johna neki dan, u oračkom rangu od 5-10kmh ima tri brzine, ja imam 4 pa mi ponekad fali.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Naravno ako su ispravne kaj je kod Fiata 80-90 KS prava rijetkost bar koje sam videl (za prodati) .
 

Najnoviji postovi

Na vrh