• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nezz ne vidim jer sam im blokirao postove .
Takvi ljudi su svakom loncu poklopac i tjeraju ljude s foruma.
Njihovo je sve savršeno naše ništa ne valja i to je to
Što reći na to ništa .
Većina ih nezna ništa popravit sami a sole pamet.
Kod mene majstori nemaju posla sve sami popravljamo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Tako je isto ko ti svoga volimo malo dotjerat.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,715
Mali, molim te, nemoj više citirati prethodne poruke.

A ostalo članstvo molim da izbjegavaju prepucavanja, uvrede i jalove rasprave.
Poruke nevezane za temu bit će obrisane.
 

matijavz

Član
Tu od
13 Pro 2015
Poruka
232
Ima jedan traktor trenutno koji mi je interesantan, a ne znam ništa o tom trgovcu pa ako netko zna kaj i otkuda vozi cisto da ne idem u SLO na izlet..
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Mudrijaši su to sve ti je sreća sati vraćani i tako.
Pogledaj Njemačke oglase isti strojevi s puno sati
 

matijavz

Član
Tu od
13 Pro 2015
Poruka
232
Mudrijaši su to sve ti je sreća sati vraćani i tako.
Pogledaj Njemačke oglase isti strojevi s puno sati

To mi je jasno ko dan i svjestan sam toga ali nije mi zgodno isto tako ici na izlet u Njemacku a bome nebi bas ni kupio na neviđeno. Lutrija velika.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Bio sam kod njega tri-četiri puta i kupil dva pluga, čovjek je OK, nije baš za cjenjkanje, jedino ako uzmeš više komada...
Pogledal sam usput i traktore, nisu šminkani, zmazani su kakvi su i došli izvana, to mi se ipak činilo ljepše nego kao kad su uglancani, i izgledaju ko novi do dok ih prva kiša ne opere. Ima jako veliki lager, pa možda nađeš i nekaj neočekivano...
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,873
To mi je jasno ko dan i svjestan sam toga ali nije mi zgodno isto tako ici na izlet u Njemacku a bome nebi bas ni kupio na neviđeno. Lutrija velika.

S druge strane ako tak razmišljaš nikad nebuš nista kupil. Rabljeno je rizk kupovati bilo gdje, bitan je faktor sreće ko i u svakom poslu.

Nije da se ponosim kaj sam kupil na neviđeno ali obično mi ispalo bolje nek na viđeno :)

Povezati se s nekim našim ozbiljnem trgovcem te sve dogovorit kaj oćeš i nek ti nađe, ispat će i jeftinije jer može ići direkt na tebe...sa istovarom, računom i tako dalje.

Naših ljudi ima u njemačkoj, pa obavit i jedan izlet koji nebu uzaludan, vidjet malo iz prve ruke pa se vratiš doma i kupiš tu.
 

matijavz

Član
Tu od
13 Pro 2015
Poruka
232
gogo: hvala

markach: svjestan sam rizika i ne ocekujem da to bude novo po cijeni rabljenog samo kad gledam po ovim našim oglasnicima traktore "složene" i usminkane za prodaju sa "samo "par tisuca sati automatski sve gledam sa nekakvim strahom da bude takav traktor koštal duplo sa popravcima.
Očito budem morao na izlet do SLO za početak.
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
NIje agrimat tj slocvenija ti baš ni daleko,sjedneš u auto i pogledaš odmah 10 ili više traktora pa ti je lake procjenit a i vidiš kakav dojam ostavljaju.

ja sam kod nas napravio 2500km dok traktor nimo našli tak da otic 100km do slovenije je ništa.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,690
Meni je bila zadnja kupnja najbolja, dog s covjekom cjenu prek telefona, natrpal kosu u prikolicu, izbrojil kak smo se dog..i covjek vrne 200 kn za klopu i cugu da ju zalijemo odma..
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,654
Dobro si rekao, kupio si od čovjeka..a takvih je sve manje, a švercera sve više. Ja ih zovem lešinari.. ima ih i na ovom forumu.. samo čekaju priliku da kupe od "čovjeka" i odmah traže žrtvu za preprodaju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh