• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,721
Mane, taj Uni nije klasa ni Landinija niti Samea. No, prednost mu je ta kaj mu odgovaraju priključci koje imaš (nisu mu premali).
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Mane, taj Uni nije klasa ni Landinija niti Samea. No, prednost mu je ta kaj mu odgovaraju priključci koje imaš (nisu mu premali).
Da znam da je klasa niže.
Prednost mu je jeftino održavanje kaj je u današnje vrijeme vrlo bitna stavka.
Mlađi je od svih ovih kaj sam gledal 10 i više godina.
Zadnje gume su još njegove orginal, prednje je danas čovjek kupio nove.

U planu je tak i tak kupit 2*14 plug ili 3*12, ovisi kaj se nađe i rotobrane od 2.5 m, te eventualno neki malčer od 2-2.5 metra.
To sve može tjerat taj Uni, no opet si mislim da mu je to sve naknap.
Sad mi je tu blizu ponovno na prodaji jedan DF 7207. Ipak je puno ozbiljniji traktor, isto tako i onaj Same 75.
Sve mi se čini da ću između ta dva birat.
Budemo još malo vjećali pa ćemo vidjet.


Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

Mister No

Član
Tu od
26 Svi 2007
Poruka
366
Nesto u duhu teme jer je prodavatelj vecini poznata osoba (iz oglasa) ...

Imam osjecaj da covjek ima sve..od igle do lokomotive. Ovo potonje mozda nema iz razloga problema sa transportom, no mozda medu svim strojevima bi se moglo pronaci dijelova za sastaviti koju...dizelsku :D

Ipak..mora se priznati da marketing dobro odraduje i vrsi prilagodbe trzistu. Slijedeci artikli su isto u prodaji...


https://www.njuskalo.hr/usisavaci/usisivac-super-stanju-saljem-postom-oglas-21121246

https://www.njuskalo.hr/usisavaci/usisavac-saljem-postom-oglas-25346451

Prvo tri'jest eura,pa tri manje... :D

Da li je linkani artikl vizualno usporediv sa ostalim strojevima u prodaji? :p
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ja bi prije rekel da se djeca igraju tj trenitaju za naše gladno tržište .
lkoliko ima oglasa možda ni ne zna da je dva put oglašen po različitoj cijeni


meni je najfora kad prodaje npr plug , plug je friško pofarban..pofarbana je i paleta na kojoj leži , čak i beton ispod palete , i to je tak komplet uslikano za oglas
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A što reći isto neki dan jedan kupi uetora 7245

12000 eura i zamjeni ulje traktor krepane .
Bio uređen za prodaju i još ulupa 3000 eura u motor s.majstorom.
Ljepo je prošao
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Taj zdravko strizivojna ni sam nezna šta ima kod sebe.Mislim da bi se čak našle i Isusove kosti kod njega za kupiti.Ima strojeva,priključaka,stolica,kreveta,šalica i čaša,bandera,đubra,starih jastuka.Taj bi i ženu stavio u oglasnik :(rofl):
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Imao je jedno vrijeme i magarca za prodati,bez zajebancije.To je možda uzeo pod "pola novac pola zamjena" :icon_lol:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Dosta dobro rješenje no tri bale možeš premještati ali vožnja po cesti je dosta nepregledno .
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
To je moj profil na njuškalu.Ja ih radim,tri bale sam stavio samo kao demonstraciju čvrstoće.Inače mogu se nositi dvije,a tri ako nosiš ne vidiš ništa ispred sebe.Ja tri nosim samo dok se očisti tovilište pa odem po slamu odmah uzmem tri bale.
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Jel netko probao ove motorke Champion?Ja bih uzeo jednu samo zato što nova košta manje od 400 kuna.Imam dvije husqvarne doma ali ove mi nebi bilo žao za po međama i sipovima gdje ima svega i svačega.
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Ko i svaka kineska, nikad joj ne znaš. Neka crkne prije nego se istupi lanac, a druga godinama trpi najveće sirovine od ljudi koje znam (rezanje starog zida uz neki žnj dvotaktol i pregorelo ulje za podmazivanje lanca).
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Veli garancija 12 mjeseci.Ima 3.9 konjića,skroz me mami.Pa nek mi ispili par metara starih hrastovih trupaca koji se suše već 9 godina bude se isplatila.Ne?To sranje je tvrdo i čisto mi je žao mučiti motorke sa tim,kao da beton pilim.A i sipovi uz cestu su mi puni kamenja i malih staklenih bombica što ljudi bace iz auta u vožnji.Tu dok čistim nema šanse da ne zahvatim zemlju ili kamen,svaki put.Ova bi mi tu bila bez milosti
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
brat je kupio neku ko sthil izgleda ali plava žali bože.
To rezat nemože ljepo radi i sve ali u drvetu gori.
Staje grije se ma niš od tog.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Takav Lovol je inače skoro 17000e.
To je baš povoljna cijena.
Inače prije deset godina kod nas je 504 bio 11700e, tada su se još probijali na tržište
 

Najnoviji postovi

Na vrh